Pájova babička jde do akce proti Dance. Chuděra holka! Sledujte Krejzovy

Od doby, co ji bábi načapala při loučení s Robertem, nastávají Dance těžké časy. Bábi je totiž přímo posedlá tím ztrpčit Dance co nejvíc život. A v tomto ohledu nemá naprosto zábrany! Sledujte, jak se Dance pomstí, již toto úterý od 20.15 na Primě v seriálu Krejzovi.
Danka je v ohrožení
Danka je v ohrožení
Produkce

reklama

Aneta je naštvaná na svou kamarádku. Ta totiž začala poté, co se Aneta rozešla s Mirkem, randit hádejte s kým…

Krejzovi (10) - upoutávka
Krejzovi (10) - upoutávka

Anetu proto napadne, že by bylo fajn, kdyby nafingovala, že chodí s Mártym, ten je totiž ideálním prototypem kluka. Bývalý kriminálník, umělec, to je prostě trefa do černého!

Krejzovi (10): Super fotky
Krejzovi (10): Super fotky

Fotky na „instáči“ neuvidí ale jenom Anetina kámoška Pavlína, ale také všichni ostatní, včetně Aninných kolegyň, které nechápou, jak to, že jejich šéfová nechá svou dceru chodit s kriminálníkem. Nemá to ta Anička ale jednoduché…

Seriál Krejzovi sledujte také online na iPrima.cz!

Ondrovy trable v Krejzových

Ondru zaskočí doma Lubor Flanderka. Nesouhlasí totiž s Ondřejovými výchovnými metodami. Podle něj má totiž Ondrův syn Luky až příliš drahé kolo, kterého si neváží.

Ondra dostane od Lubora výchovnou lekci, což se mu ani trochu nelíbí. Lukymu proto hned vyčiní. Když poté kolo druhý den potká opět opřené kdesi o plot, pořádně se naštve. Luky se ale dušuje, že je kolo v garáži. Tak jak je to možné?

Krejzovi (10): Kolo? Ne, to je plamenomet
Krejzovi (10): Kolo? Ne, to je plamenomet

Dance začínají těžké časy

Babi se naštve na Danku, a rozhodne se jí pořádně osolit život. Jejího Pavlíčka totiž nebude nikdo, a už vůbec ne nějaká „flundra“ podvádět bůhví s kým. A pokud si tedy Pája neumí doma udělat pořádek sám, babi se o to postará.

Krejzovi (10): Babi sjedná pořádek
Krejzovi (10): Babi sjedná pořádek

Spoléhá se na to, že ji nikdo nebude podezírat, a dokonce vyrazí proti Dance přímo do rádia. Jen aby toto tažení Danka vůbec přežila!

Krejzovi (10): Babi v akci
Krejzovi (10): Babi v akci

Poté, co se skoro otráví jídlem, pojme Danka podezření, že za všemi příkořími, která se dějí, stojí právě babička. Pája tomu odmítá uvěřit, nicméně se stane další tragikomická událost, která ho přesvědčí o opaku. Danka se proto rozhodne, že je čas na to, aby Pája babičce řekl, jak se to ve skutečnosti mezi ním a Dankou má!

Bude mít Pája „koule“ a odvahu na to vše babičce vysvětlit? Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15 na Primě!

reklama

reklama