Panzerfaust jménem Rammstein vyráží na turné

V březnu vydala německá industrial metalová formace singl s názvem "Deutschland", čímž na sebe strhla opět pozornost. Till Lindemann na nějaký čas opustil svůj sólový projekt a nahnal své svěřence do latexem potažené stáje. Nové album se chystá na 17. května a Europe Stadium Tour 2019 vypukne o deset dní později.
Rammstein.
Rammstein.
instagram/@rammsteinofficial
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Po deseti letech je tady nové album.
Autor: instagram/rammsteinofficial Po deseti letech je tady nové album.

Sedmé studiové album, eponymicky nazvané Rammstein, vyjde celých deset let po vydání svého předchůdce Liebe ist für alle da. Po něm čeká skupinu snoubící drsný metal s elektronickou hudbou dlouhé turné po Evropě. Nálož sedmadvaceti koncertů se tahle zvrhlá banda rozhodla stihnout odehrát mezi květnem a srpnem.

Do České republiky Rammstein zavítá v červenci. Na Edenu si odehrají dokonce dva koncerty – 16. a 17. července. Divákům stojícím pod pódiem doporučujeme nehořlavé pláštěnky. Jak všichni dobře víme, vystoupení hochů z východního Německa jsou ohnivější než silvestrovská noc.

Rammstein umí udělat gigantickou ohnivou show!
Autor: instagram/@rammsteinofficial Rammstein umí udělat gigantickou ohnivou show!

Kdo by si pomyslel, že se bývalý plavecký šampion a pletač košíků Till Lindemann postaví do čela hudebního útvaru, který se stane jednou z nejvýraznějších ikon metalového světa? Syn básníka a novinářky se své role zhostil v devadesátých letech s gustem a my dnes bez pochyb víme, že lepšího (ani zvrácenějšího) zpěváka si Rammstein ani nemohou přát. Vždyť německé šestihlavé dělo stálo za zrodem zcela nového hudebního stylu, Neue Deutsche Härte.

Tento článek najdete v těchto speciálech
Reklama
Reklama