Pepa Libický se pustil do výroby stylového dřevěného botníku

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.
Aby se doma nehromadily boty na zemi, potřebujeme nový botník
Aby se doma nehromadily boty na zemi, potřebujeme nový botník
archiv FTV Prima

reklama

Také se vám v předsíni nekontrolovatelně množí a hromadí boty? V dalším dílu stále populárnějšího pořadu Libovky Pepy Libického se do toho obujeme a vyrobíme naprosto stylový dřevěný botník, který nejenže pojme všechny boty, ale navíc udělá ve vaší hale velkou parádu. Inspiraci pro něj našel Pepa na bowlingu, kde bývají podobné systémy s oddělenými boxíky na jednotlivé páry bot. Na první pohled to může vypadat složitě, ale chce to jen trochu oprášit počty, udělat si nákres a pak už se můžeme s Pepou pustit do výroby.

Botník si můžete vyrobit podle svého návrhu
Autor: archiv FTV Prima Botník si můžete vyrobit podle svého návrhu

V rubrice Minutový manžel se zaměříme na měkké pájení měděných trubek, které se běžně používají například pro rozvody topení. Než si ovšem začneme zahrávat s ohněm, musíme trubky řádně vyčistit, a to jak zvenku, tak zevnitř. To všechno, a mnohem víc nás naučí Pepa Libický.

Troufnete si na pájení měděných trubek?
Autor: archiv FTV Prima Troufnete si na pájení měděných trubek?

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 29. března ve 13.40 na Primě!

reklama

reklama