Petra Němcová přijela na léto do Čech! Co má v plánu podniknout?

O topmodelce Petře Němcové (39) je známo, že tráví celý rok všude po světě. Teď jí to ale nedalo a rozhodla se přes léto navštívit i rodné Čechy. A jak tráví čas ve své domovině?
Petra Němcová
Petra Němcová
instagram/@pnemcova

reklama

‚‚Země krásná, domov můj. Československé výročí. Sté výročí vzniku republiky,‘‘ polemizovala Petra Němcová při prozkoumávání krás Prahy a primárně jeho centra. Zároveň si zašla do několika restaurací a dala si například zdravý veganský třešňový koláč. Rozplývala i nad Obecním domem a jeho architekturou. Je to prostě nádhera, my to víme! 

Na víkend se pak Petra odebrala k rodičům. Nejela ale autem, zvolila vlak. ‚‚Jedu domů mým nejoblíbenějším dopravním prostředkem z dětství. Neměli jsme peníze na auto, takže na výběr byl vlak, autobus, tramvaj nebo kolo, na které jsme také neměli peníze až do pozdější doby. Mé dětství mě naučilo hodně důležitých věcí. Jednou z nich bylo pochopit hodnotu základních věcí a také, jak moc pro ně rodiče museli pracovat,‘‘ zavzpomínala modelka nostalgicky.

U rodičů si užívala nefalšované české přírody. Nezapomněla ani vytáhnout ze skříně pár starých modelů. Stále jí padnou, co říkáte?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!