Plánujete hory? Malé městečko, ale o to větší vyžití - značka ideál

Asi 60 kilometrů jižně od města Salzburg leží v široké dolině řeky ve výšce 615 metrů obec Sankt Johann, ve známém regionu Pongau. Malé městečko, ale o to je zde živěji. Jak v zimě, tak i v létě je totiž oblíbeným cílem dovolenkářů. Především pak rodin s dětmi. Takže pokud plánujete rodinou dovolenou na horách, tady je malý tip.
Sankt Johann - zimní město
Sankt Johann - zimní město

Když pátráme po nejlepší zimní dovolené s rodinou, rozhodují mnohdy finance, zda jsou hotely "baby friendly", co se týče hostů, tak ti s tím snad počítají. Jak je vybrané místo daleko a v neposlední řadě pak samotné vyžití našich ratolestí, ale také nás samotných. Samozřejmě také tzv. "záruka" sněhu je důležitá.

Sankt Johann (Skigebiet Snow Space Salzburg - region)! To je jedno z míst, které by vám tak mohlo vyhovovat. Přijatelná cena, kdy za ubytování pro čtyřčlenou rodinu najdete ceny do 120 EUR na noc, vzdálenost do 6 hodin volné jízdy z ČR (samozřejmě dle toho, kde bydlíte - toto je vzdálenost z Prahy :-)). Hotely, které milují děti a dětí milují je, ale především...

120 kilometrů upravovaných sjezdovek a 44 moderních vleků a lanovek. Vy, ale i vaši potomci tak budete oblastí Snow Space Salzburg nadšeni, protože široké sjezdovky jsou optimální pro první obloučky začátečníků, ale zároveň zde naleznete pár pořádně náročných sjezdů. 

A co ta "záruka" sněhu? V tomoto rakouském regionu je stoprocentní jistota sněhu, díky moderním zasněžovacím zařízením a vysokým rozvojovým investicím. Takže ani o sníh se nemusíte bát...

Mohou tu být ale i náročnější z vás... Je pak libo třeba helikoptéru? Ha, tak ani to není problém, díky společnosti Heliport. Ta vás nechá ráda kochat se výhledem... Jen si připravte nějaké ty drobné :-) Tak už neváhejte, využijte nabídku na návštěvu této zajímavé oblasti i poslední zimní dny před Velikonocemi. Stojí to za to.

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama