Po boku Pohlreicha tentokrát Lucie Bílá. Kdo komu bude v sobotu říkat šéfe, nebo pouštět plyn?

Znáte zpěvaččinu píseň? Plyn už syčí z trouby ven...Zdeněk Pohlreich je v klidu. Ve studiu mu plyn rozhodně nepustí. Vše je tam na elektriku.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jak se Zdeněk Pohlreich chystá na Lucii Bílou?

reklama

Lucie Bílá je známá nejen tím, že nezkazí žádnou legraci, ale i svými spontánními reakcemi. Č9m asi překvapí v sobotu večer v přímém přenosu Zdeňka Pohlreicha? Před její návštěvou ve studiu jsme se ho zeptali na jeho pocity.

Co myslíte, je nervózní? Ukázalo se, že šéf nikdy. Dokonce má na své VIP kuchaře ještě požadavky. Lucii vzkazuje, ať si vezme pořádné boty:-)

A co Lucie? Už se chystá?

Jdu na manikúru a odložím svůj oblíbený černý lak i své briliantíky. Ani jedno k vaření nepatří. Budu mít ruce jako ze škatulky a hlavně se budu moc těšit,“ říká zpěvačka.

Jak obstojí, uvidí diváci na Primě již tuto sobotu 9. 11. ve 20. 15 v show Česko vaří s Pohlreichem živě.

Recepty a seznam surovin na další živé vaření najdete už teď na našem webu iprima.cz/ceskovarizive

 

Připomeňte si nároky šéfkuchaře Pohlreicha v pořadu Už dost, šéfe! TADY nebo na Prima PLAY

Dnes neusínej, šéfe!
Dnes neusínej, šéfe!

Jdu na manikúru a odložím svůj oblíbený černý lak i své briliantíky. Ani jedno k vaření nepatří. Budu mít ruce jako ze škatulky a hlavně se budu moc těšit.“

 

Jak Lucie obstojí a zda skutečně uvaří, aniž by ji provázela smůla jejich předchůdců, uvidí diváci na Primě již tuto sobotu 9. 11. ve 20. 15 v show Česko vaří s Pohlreichem živě.

 

reklama

reklama