Po Lucerně si Walk Off The Earth střihnou Forum Karlín

Velký úspěch sklidila kapela Walk Off The Earth při svém minulém vystoupení ve Velké Lucerně a nyní si střihne prostory ještě větší – Forum Karlín. Banda, která je známá pro své netradiční covery a ještě netradičnější živá vystoupení se do Česka podívá 27. června.
Walk Off The Earth.
Walk Off The Earth.
instagram/@walkofftheearth

reklama

Skupinka Kanaďanů se proslavila na síti Youtube svým coverem písně "Somebody That I Used To Know", který si vysloužil již skoro dva miliony shlédnutí a 1,7 milionů liků. Ve videu hraje celá pětičlenná kapela na jedinou kytaru. Jestli vás tohle nenadchne, máme v záloze další zajímavosti.

Netradiční hudební nástroje jsou jasnou doménou partičky z kanadské provincie Ontario. Dětské hračky? Není problém! Zip poklopce jako hudební nástroj? Zajisté! Pro Walk Off The Earth neexistují hranice nebo škatulky toho, co je nebo není hudební nástroj.

Odpoutání od reality i od země vás čeká v Karlíně.
Autor: instagram/@walkofftheearth Odpoutání od reality i od země vás čeká v Karlíně.

Lákavá je i kombinace jednotlivých členů, protože každý je svým způsobem jedinečný rozsahem a polohou hlasu i pěveckým stylem. Výsledná směs je ale natolik funkční a organická, že nic podobného na světě asi nenajdete. Tohle rozhodně stojí za víc než jediné poslechnutí.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama