Podzimní program Primy - přehled pořad po pořadu

I když zatím teploty stále přesahují tropické třicítky a léto je v plném proudu, podzimní televizní sezona se kvapem blíží. A jako každoročně jsme pro vás, naše diváky, připravili plno skvělých překvapení! Na co se tedy můžete těšit?
Porotu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT posílil Leoš Mareš
Porotu ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT posílil Leoš Mareš

reklama

První podstatná změna je ta, že se naše vlajková loď Prima family vrací k vašemu oblíbenému názvu – Prima. Odteď tedy v televizním programu najdete jednoduchý název Prima. 

Budete ji moci stejně jako kanál Prima COOL naladit v HD rozlišení.

Prima s novým červeným logem má pro vás samozřejmě připravenou plejádu zábavných pořadů, ale vylepšíte si s námi i své kuchařské umění a dozvíte se řadu zajímavých věcí. Chceme nejen bavit, ale i informovat.

Všechny nové pořady najdete v kostce na tomto videu. Schválně jestli poznáte, kdo jsou jednotliví aktéři?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima - Hvězdy jdou k Vám

Jak se vám líbí Pohlreich? V motorkářské přilbě a s mrkví a petrželí v nakupním košíku. A poznali jste Terezu Pergnerovou, Libora Boučka a Pavla Cejnara? A Partička byla hustá, co?

Vezměme teď jednotlivé pořady pěkně popořadě:

Jedno oko nezůstane suché u Křižovatek života – tady budete moci na obrazovce sledovat příběhy, které se běžně dějí kolem nás. Čtěte více ZDE:

Křižovatky života

Nový seriál Křižovatky života přináší skutečné osudy obyčejných lidí

Se soutěžícími v další řadě reality show VyVolení budete moci opět prožívat jejich osudy ve vile. Jak se připravují naši moderátoři? Čtěte ZDE:

Tereza Pergnerová je ve VyVolených už stálicí

VyVolení - přečtěte si rozhovor s moderátory

Své umění vám předvedou noví talenti v oblíbené soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Rozhovor s moderátory a porotci čtěte ZDE:

Celý "tým" ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT

Co nám řekli Lucka Bílá, Jaro Slávik a Leoš Mareš o nových talentech?

Kdo je založen spíše intelektuálně, ten si určitě rád potrénuje znalosti spolu s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým v zábavné soutěži QI. Podívejte, jak Leoš vtipkoval v Londýně s otcem pořadu:

Leoš Mareš a Patrik Hezucký

QI – Na vše máme odpověď

Bažíte-li po informacích, potěší vás zbrusu nová zpravodajská relace, Odpolední zprávy.

Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel budou novou zpravodajskou dvojicí

Novinky ve zpravodajské hodině na Primě

Mlsné jazyky si užijí pořad Vaří celé Česko se Zdeňkem Pohlreichem, který vás naučí kuchyňské fígle, s nimiž v kuchyni zaperlíte. Co vás čeká, se dozvíte ZDE:

Zdeněk Pohlreich naučí vařit celé Česko

Celé Česko bude vařit se Zdeňkem Pohlreichem

K "primáckým" stálicím již patří seriál Cesty domů, TOP STAR magazín a Show Jana Krause. I v těchto pořadech se ale objeví plno novinek!

Jan Kraus

Co si pro vás připraví Jan Kraus ve své show?

TOP STAR magazín bude nově moderovat Iva Kubelková, kterou u nás potkáváte i jako doktorku Alici Dvořákovou v seriálu Cesty domů. Vedle ní se na podobě pořadu budou podílet naše Hvězdné reportérky. Více včetně rozhovoru s Ivou najdete ZDE:

Iva Kubelková

Iva Kubelková bude novou moderátorkou našeho TOP STAR magazínu

Super zábavu si samozřejmě užijete i na Prima Love, Prima COOL a Prima ZOOM!

Naše Prima Love změnila logo na fialové a na podzim si připravila i pořady pro muže. Těšit se můžete na kriminálku Sherlock Holmes. Více se dozvíte ZDE:

Fantastické bonbóny

Jaký bude podzim s Primou love?

Prima COOL má taky pořádnou porci novinek! Tou největší je určitě kompletní přechod zábavné show Partička, na níž se budete moct koukat právě na COOLu. A co dalšího se na vás chystá? To si přečtětě zde:

Sůl nebo COOL? :)

Co vás čeká na COOLu na podzim?

Na který pořad se nejvíce těšíte? Hlasujte v anketě ZDE

VIDEO: Podívejte se na novou znělku Cest domů II.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!