Poklad z půdy ukáže vázu vyrobenou jako státní dar za první republiky pro prezidentskou kancelář

Oblíbený pořad Poklad z půdy se po úspěchu předchozích sérií vrací i tento podzim. V páté řadě se mohou diváci opět těšit na moderátora Jana Rosáka a spoustu zájemců a jejich více či méně cenné poklady, které našli nejen na svých půdách. Sledujte v pondělí 16. listopadu ve 21:35 na Primě.
Poklad z půdy (12) 16.11.2020 - Váza ze série, která byla vyrobena jako státní dar za první republiky pro prezidentskou kancelář.
Poklad z půdy (12) 16.11.2020 - Váza ze série, která byla vyrobena jako státní dar za první republiky pro prezidentskou kancelář.
Prima archiv

reklama

Brož a dvě náušnice s krabičkou byly svatebním dárkem na konci 19. stol. Podaří se je majiteli prodat, když jsou osázené tyrkysy a přírodními perlami, ale vyrobeny z neznámého kovu?

Poklad, který nosí štěstí napříč rodinou. To je kuriózní soška „milionář s pytlíkem peněz“, která starožitníky donutí k zajímavé aukci. Velmi se jim zalíbí i motocykl S11, který majitel dostal od dědy k narozeninám. Prodá ho za slušnou sumu. Ještě starší pak budou dublové náramky po prababičce, jejichž emocionální hodnota je však mnohonásobně vyšší než ta nominální.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Poklad z půdy (12) - upoutávka

Závěr epizody přinese dílo ikony českého sklářství 20. století – Josefa Drahoňovského. Váza ze série, která byla vyrobena jako státní dar za první republiky pro prezidentskou kancelář, nadchne nejen starožitníky, ale svou hodnotou i majitelku.

Poklad z půdy (12) 16.11.2020 brož a dvě náušnice s krabičkou
Autor: Prima archiv Poklad z půdy (12) 16.11.2020 brož a dvě náušnice s krabičkou

Stejně jako v přechozích řadách v každé epizodě odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňují pět starožitností od diváků. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně mohou koupit experti-starožitníci v mini aukci.

Sledujte Poklad z půdy v pondělí 16. listopadu ve 21:35 na Primě!

reklama

reklama