Pokračování egyptského dvojboje: Pak nastoupí Král Škorpion

Nemilosrdné barbarské hordy opanují egyptskou poušť a zastavit je může jen odvaha jednoho muže. Ve strhujícím výpravném snímku budete moci být od 22.35 hod. na Prima family přímo u souboje s jednou z největších legend starověku.
Král Škorpion
Král Škorpion

reklama

Úspěch filmového trháku o mumii, která se může probudit v dnešní době a stále usilovat o nadvládu nad světem, nedal tvůrcům spát. Po náročných přípravách se pustili do natáčení velkolepého příběhu, který celému mumiímu dobrodružství mohl předcházet. Díky kouzlu filmu se tak budeme moci o sobotní noci přenést až o 5000 let v historii lidstva nazpět.

Král Škorpion opravdu existoval. A byl to drsný válečník

Tehdy se nelítostný a velmi ambiciózní muž jménem Memnon postavil do čela velké armády, která si postupně podrobovala rozlehlou egyptskou planinu. Každý odpor byl ztrestán smrtí, každá bitva byla vyhraná. Výpravu nespokojených kmenů se proti obávanému armádnímu vůdci se rozhodl vést odvážný Mathyus. Netušil však, co jej čeká ...

Král Škorpion
Král Škorpion

Vy trochu tušit můžete, protože za filmem, který mimochodem nasypal produkční společnosti do kasy zisk téměř 166 milionů dolarů, stojí velmi kvalitní tým. Hlavní postavu svěřil Dwaynemu Johnsonovi, který se v ní mihnul už v druhém pokračování Mumie. Rozhodností i svým bojovým uměním a svalnatou postavou nenechá nikoho na pochybách, že je tím pravým, kdo se ničivé síle může postavit.

Král Škorpion, Foto:

Podnikneme s ním tak výpravu za vítězstvím, která nás provede nespoutanou přírodou, dusivým prachem pouště i labyrintem královského paláce. A že bude opravdu na co se dívat, toho je zárukou i jméno režiséra Chucka Russella, který přesvědčil už snímky jako Likvidátor, Dotek zla, nebo Maska.

 

Na výpravě do starověkého Egypta uvidíte:

  • Úchvatné přírodní scenérie
  • Neuvěřitelné bojové scény
  • Drsné vzezření Dwayna Johnsona, zvaného The Rock
  • Krásu a uhrančivý pohled vnadné Kelly Hu
  • Fascinující výpravu

 

 

Na film Král Škorpion se koukněte v sobotu od 22.35 na Prima family.

A předtím si nenechte ujít snímek Mumie: Hrob Dračího císaře

reklama

reklama