VIDEO: Policie našla na jihovýchodě Anglie v kamionu 39 mrtvých. Jednalo se o čínské občany

Policie zahájila vyšetřování vraždy v jihovýchodní Anglii poté, co bylo v Essexu nalezeno 39 mrtvých lidí v kamionu. Jedna z obětí byla mladistvá, 38 osob dospělých. Bulharské ministerstvo zahraničí uvedlo, že tuto informaci prověřuje. Britská média i policie informují, že v chladírenském návěsu na tahači byla nalezena těla čínských občanů.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Britská policie našla v kamionu 39 lidských těl

reklama

Řidičem nákladního vozu, kterého policie již zadržela, byl podle místního tisku pětadvacetiletý Mo Robinson z města Portadown. „Zatkli jsme řidiče nákladního vozidla v souvislosti s incidentem. Muž zůstává v policejní vazbě,“ dodává Mariner. 

Úřady se domnívaly, že nákladní auto přijelo trajektem z Bulharska do přístavu Holyhead na severozápadě Walesu. To je téměř 500 kilometrů od správní oblasti Thurrock v Essexu, kde byla mrtvá těla dnes nalezena ‚‚Jsme v procesu identifikace obětí, ale očekávám, že půjde o zdlouhavý proces,“ uvedl ve svém prohlášení hlavní ředitel Andrew Mariner.

reklama

reklama