Pořádně drsný Kurýr z podsvětí

Jeffrey Dean Morgan hraje drsňáka ze staré školy a jeho filmové partnerce, půvabné Josie Ho, to tu nesmírně sekne. Jestli máte náladu na klasický thriller s temnou atmosférou a s charismatickým hlavním hrdinou, určitě si tohle dílo neopomeňte.
Kurýr z podsvětí
Kurýr z podsvětí

reklama

Specialista na dopravování zásilek (Jeffrey Dean Morgan) dostane nelehký úkol: doručit tajemný kufřík nejnebezpečnějšímu muži zločinecké galerky. Job jak stvořený pro kurýra z podsvětí!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kurýr z podsvětí - upoutávka

Jenže jakkoli je náš hrdina zvyklý na pravidla této riskantní hry: na nic se neptá, dodržuje maximální diskrétnost a v hledání lidí je vážně třída, tenhle úkol se záhy ukáže být sebevražednou misí.
Muž, kterému má kurýr doručit milion dolarů v kufříku, je totiž nepolapitelný zabiják, král podsvětí, ze kterého mají hrůzu i ti největší zlosynové. V ohrožení se rázem ocitá nejen kurýrova pověst, ale i jeho vlastní život a život jeho rodiny. Na stopě jsou mu federální agenti hrající na obě strany i zrádci z vlastních řad, nájemníci zabijáci i podvodníci, zkrátka pěkně velká parta nebezpečných, po zuby ozbrojených mužů.

A kurýr nesmí za žádnou cenu nic pokazit. Specialista na hledání lidí versus specialista na jejich mizení; oba špičky svého oboru, nejlepší z nejlepších. Lhůta 60 hodin na doručení zásilky pomalu odtikává.

Kdo z nich nakonec uspěje?

Poctivý thriller, který hraje podle jasně daných pravidel. Děj se posouvá stylem: hlavní hrdina někoho hledá, dotyčného najde, pořádně se poperou, hlavní hrdina získá potřebnou informaci, která ho posune blíž jeho cíli, a vydá se hledat další osobu s další indicií. Zarostlý chlapák Jeffrey Dean Morgan se pro roli perfektně hodí a stejně tak jeho parťačka Josie Ho. Až si občas říkáte, že je škoda, že jejich vztahu nebylo ve filmu věnováno více místa.
A ve finále, sice jen na pár minut, Mickey Rourke!

Možná jste netušili, že…

  • „Žádný kov se nemůže dotknout mojí kůže,“ nechal se slyšet představitel hlavní role, Jeffrey Dean Morgan, v jednom rozhovoru. Herec trpí poměrně vzácnou alergií na kov a všechny kovové rekvizity, se kterými přijde na place do styku, proto musí být nahrazeny jinými.
  • Ve snímku měl původně hrát i Adrien Brody.
  • Herečka „Josie“ Ho Chiu-Yi je dcerou macajského kasinového magnáta Stanelyho Ho a zpěvačky a herečky King-Ying Nam.

reklama

reklama