Portál Prima COOL vstupuje do roku 2016 v novém kabátu

FTV Prima spustila počátkem roku novou, moderní verzi webových stránek Prima COOL. Kromě informací o oblíbených seriálech, filmech a pořadech vysílaných na televizní stanici Prima COOL se mohou uživatelé těšit z nových rubrik zasvěcených filmovým recenzím, gamingu či originálním videopořadům.
Cool nový
Cool nový

reklama

„Naším cílem je být na českém trhu největším zábavním webem pro mladé, a to právě díky vysoce kvalitnímu a cool obsahu se zaměřením na nové trendy – ať již z oblasti e-sportu nebo fenoménu youtuberů,“ říká Daniel Grunt, šéf nových médií FTV Prima.

Cool nový Foto:

Nový web Prima COOL nabízí čtenářům články týkající se televizních seriálů, filmů, počítačových her. Na své si přijdou také milovníci automobilů či sportu. Obsah je od ledna rozšířen o novinky z oblasti popkultury, ale nejen se zaměřením na velké zábavní značky a jejich hvězdy, ale i z hlediska životního stylu geeků a fanoušků. Šéfredaktorem webu je Petr Cífka, který má za sebou úspěšné projekty filmového webu MovieZone.cz nebo 1000 věcí, co mě serou. Opírá se o kolektiv autorů v čele s herním guru Zdeňkem Princem (ex-šéfredaktor Hrej.cz), Radkem Londinem (ex-šéfredaktor Maxim.cz) a filmovým a seriálovým publicistou Karlem Ryškou.

cool homepage Foto:

Nový web klade mnohem větší důraz na původní a originální video obsah. Už teď se mohou uživatelé bavit u nového herního magazínu COOLGames. Na nejzajímavější tituly z programů kanálů televize Prima upozorňují COOLtovky v bedně a jakousi tematickou hitparádou filmů je COOL10. Už v zimě se ale objeví řada nových formátů, a to i komediálních.

Vzhledem ke vzrůstající popularitě video obsahu došlo na webu k výraznějšímu propojení s partnerským portálem You.bo. Na webu Prima COOL tak mohou návštěvníci najít každý den tři tipy na vybraná videa a jeden exkluzivní příspěvek od spřízněného youtubera.

 


reklama

reklama