Poslední Slunečná v televizi! Další díly sledujte exkluzivně on-line v Prima Videopůjčovně

Seriál Slunečná sice v běžném televizním vysílání končí. Neznamená to ale, že byste se se svými oblíbenými hrdiny museli rozloučit. Naopak. Jejich další osudy můžete i nadále sledovat. Díky iPrima Videopůjčovně si je můžete přehrát online. Další epizodu si můžete pustit už dnes večer! Jak sledovat Slunečnou online?
Janek a Týna k sobě prostě patří. Sledujte seriál Slunečná!
Janek a Týna k sobě prostě patří. Sledujte seriál Slunečná!
FTV Prima/ Slunečná

reklama

Týna si konečně uvědomila, že jakkoliv jí Janek lhal a v podstatě se o její přízeň vsadil, jsou jeho city vůči ní upřímné. O tom se ostatně můžete přesvědčit ve 35. epizodě Slunečné, kterou Prima vysílá už dnes, v úterý 23. června ve 20.15. Je to také poslední epizoda seriálu Slunečná, kterou uvidíte před prázdninovou vysílací pauzou v televizi.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z 35. epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná (35): Milostná scéna

O příběhy svých oblíbených hrdinů s prázdnidovou pauzou nicméně nemusíte přijít. Na premiérovou 36. epizodu se můžete podívat v iPrima Videopůjčovně!

V iPrima Videopůjčovně můžete Slunečnou sledovat kdykoliv a kdekoliv, navíc bez reklam za cenu 39 Kč. Díky iPrima Videopůjčovně uvidíte i další epizody Slunečné o více než dva měsíce dřív než v televizi!

Nejste-li si jisti, zda jste dostatečně technicky zdatní, abyste online sledování zvládli, připravili jsme pro vás podrobný návod, v němž najdete vše, co potřebujete ke sledování seriálu Slunečná online v předpremiérách:

Seriál Slunečná

Nejčastější otázky k seriálu Slunečná: Co vás zajímá a jak na předpremiéry?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!