Poslední zúčtování na evropském fotbalovém semifinále: Proti sobě se postaví ruský revolucionář a válečný veterán

Co všechno se může odehrát na klasickém fotbalovém zápase? Třeba vyřizování účtů mezi ruskými bratry, kteří se tak trochu nepohodli. Akční snímek Poslední zúčtování, kde se představí Dave Bautista a Pierce Brosnan, sledujte 3. dubna ve 21.55 na Primě!
Poslední zúčtování
Poslední zúčtování
Signature Entertainment

reklama

Když se Arkadij (Ray Stevenson), bývalý vůdce revoluce v ruské Sukovii, dozví, že se jeho zrádný bratr Dimitrij (Pierce Brosnan) nachází v ochozech stadionu, na kterém právě probíhá evropské semifinále mezi týmy West Ham United a Dynamo FCC, společně se svými kumpány londýnský stadion Boleyn Ground násilně obsadí. Mezi diváky je i americký válečný veterán Mike Knox (Dave Bautista) se svou neteří Danni (Lara Peake). Když se oba do spiknutí nešťastnou náhodou zapletou, Mike musí zneškodnit Arkadije a jeho těžce vyzbrojený tým. Dokáže to dřív, než se Arkadij dostane k Dimitrijovi? Osud 35 000 diváků na stadionu – a mnohem většího množství lidí v Rusku – závisí jen na něm.

Podívejte se na upoutávku k filmu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Poslední zúčtování - upoutávka

6 zajímavostí o Piercovi Brosnanovi

  1. Než se stal hercem, vystupoval v cirkuse jako polykač ohně.
  2. Magazínem People byl zvolen mezi nejkrásnější lidi světa v letech 1991 a 1996.
  3. Za první bondovku Zlaté oko dostal Brosnan 1,2 milionu dolarů, za poslední Dnes neumírej si vydělal 16,5 milionu dolarů.
  4. Jeho první manželka Cassandra Harris zemřela na rakovinu.
  5. Má 5 dětí.

Na Poslední zúčtování se dívejte 3. dubna ve 21.55 na TV Prima! 

Teroristka

Top 5 nejnovějších českých filmů právě ONLINE ve Videopůjčovně. Užijte si kino doma bez reklam!

reklama

reklama