Potěšte se kriminální komedií Zakázané ovoce s Georgem Clooneym a Jennifer Lopezovou

Jiskřivé setkání George Clooneyho a svůdné Jennifer Lopezové rozehraje v kriminální komedii Zakázané ovoce vtipný herecký koncert. Nemůže být nic vzdálenějšího, než nejkrásnější žena světa jako federální agentka a neúspěšný zloděj.
Jennifer Lopezová hraje agentku Karen
Jennifer Lopezová hraje agentku Karen

reklama

George Clooneyho už známe v mnoha polohách. Jednu z nejslavnějších nám odhalil např. v Dannyho parťácích. V kriminální komedii Zakázané ovoce se také bude pohybovat za hranicí zákona, a to jako jako postarší zloděj, kterého je čím dál snadnější chytit a poslat do vězení.

Pochopitelně si dámy užijí i zde pověstnou Cloneyho sexy zahleděnost. V takovou chvíli, kdy se zdá, že nad něčím přemýšlí, si totiž žádná žena v nejbližším okolí nemůže být jista, jestli pozornost není soustředěna právě na ni a hlavní myšlenkou není flirtování a nakonec i její svedení.

 

S osudovou ženou se v pondělní krimální komedii pochopitelně uhrančivý Clooney setká, a to rovnou při útěku z vězení. Nebude jí nikdo jiný, než vždy okouzlující Jennifer Lopezová, která hraje agentku Karen.

Původně si producenti přáli do této role Sandru Bullockovou a slavný režisér Steven Soderbergh si dokonce v souhře Sandry a Georgeho liboval, ale nakonec usoudil, že by se jiskření mezi nimi hodilo do úplně jiného filmu. Producenti tedy zapátrali v hereckých vodách Hollywoodu a vybrali nádhernou herečku s hispánskými kořeny.

NA PRIMĚ VE 23:20

Dobře už víme, že skutečně a celosvětově neodolatelné je u Jennifer hlavně její pozadí, ohodnocené jako nejhezčí zadeček mezi celebitami. Některé dívky se dokonce snaží právě v tomto bodě Jennifer napodobit. Známý časopis People šel ale v obdivu vůči kráse Jennifer ještě dál a v roce 2011 ji označil za nejkrásnější ženu světa. Je tedy jasné, že George Clooneyho nemůže setkání s tak nádhernou ženou nechat chladným.

George Clooney opět na hraně zákona Foto:

Naštěstí Jennifer už několikrát potvrdila, že má nejen obdivuhodnou tvář a postavu, ale že je i skvělou zpěvačkou a herečkou. Nejde jen o nějakou pěveckou a hereckou techniku, ale i o to, že jí ve svůdném těle buší veliké srdce, a to je schopno herectví filmového idolu prodchnout něčím víc, než jen naučenými tóny a pohyby. O Jennifer je navíc známé, že kdykoliv může pomoci, vrhá se do charity a věnuje jí nejen finance, ale také svůj čas a neotřelé nápady.

V sobotu se tak můžeme těšit na herecký koncert dvou filmových celebrit, které si před našima očima vtipně pohrají se zvláštním protikladem, jenž jim scénář podle novely Elmora Leonarda předepsal. Na jedné straně lidská, až erotická přitažlivost a na druhé neuvěřitelná rozdílnost společenského zařazení obou postav.

reklama

reklama