Poznáváte toho nevinného kloučka? Vyrostl z něho Prima Divošák

Moderátor Divošek na Primě a herec Michal Kavalčík ve středu slaví své 43. narozeniny. Při té příležitosti vytáhl z archivu unikátní fotografie. Má na nich ptačí klec nebo své první džíny.
Michal Kavalčík ukázal fotky z dětství 1
Michal Kavalčík ukázal fotky z dětství 1
Archiv Michala Kavalčíka a FTV Prima

reklama

Poznali jste Michala Kavalčíka na úvodní fotografii?

„Na fotografii s ptačí klecí je mi asi 12 let, byl to dárek k narozeninám, dostal jsem od rodičů ptáčky zebřičky,“ prozradil Michal s tím, že byl nadšený a poctivě se o ně staral.

Druhý záběr Michala Kavalčíka je z ateliéru, kde stojí s pravou rukou v bok.

Michal Kavalčík ukázal fotky z dětství 2
Autor: Archiv Michala Kavalčíka a FTV Prima Michal Kavalčík ukázal fotky z dětství 2

„Tenkrát jsem dostal moje první džíny z Tuzexu a všichni mi je záviděli. Asi za dvě měsíce jsem je ale totálně zničil, protože jsem ve škole prodřel kolena,“ směje se moderátor.

Dnes ale žádnou divokou párty neplánuje, do večera totiž pracuje.

Michal Kavalčík ukázal fotky z dětství 3
Autor: Archiv Michala Kavalčíka a FTV Prima Michal Kavalčík ukázal fotky z dětství 3

„Dneska budu slavit na lodi se Zuzankou, kde moderuju jednu akci. Oslava bude teprve o víkendu, protože se v sobotu chystáme do Pardubic na festival dobrého jídla a potom pro mě Zuzanka připravila slavnostní večeři a překvapení,“ prozradil moderátor.

Už za měsíc ale bude opravdu pořádný důvod vše zapít. Právě se Zuzanou, svou přítelkyní a manažerkou čekají v polovině července první miminko. „V diáři mám zablokovaný týden volna, u porodu chci být přítomný. Naštěstí ani muzikál Trhák se v Divadle Broadway v červenci nezkouší, tak se snad trefíme do termínu,“ směje se Kavalčík.

A teď se můžete na Michala kouknout také v seriálu V.I.P. vraždy II, kde si v deváté epizodě střihl roli podezřelého moderátora v rádiu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V.I.P. Vraždy II (9): Michal Kavalčík

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!