Pravá blondýnka se předvedla v plavkách. Tipli byste jí čtyřicítku?

Hollywoodská blonďatá kráska Reese Witherspoon (42) si vyrazila s rodinou do Mexika. Tam se samozřejmě nestyděla jít do plavek a udělala dobře. Fanoušci zůstali její postavou nadšeni a mamince 18leté Avy skládali jeden kompliment za druhým.
Reese Witherspoon
Reese Witherspoon
instagram/@spletnik.ru

reklama

I když má herečka pouhých 156 centimetrů do výšky, svými křivkami může snadno konkurovat o generaci mladším modelkám. Její dcery Avy Phillipe se nejednou ptají, zda je Reese její starší sestra. Krom 18leté krásky, která mamince z oka vypadla, má Reese ještě s exmanželem Ryanem Phillipem syna, 14letého Deacona. Třetí dítko, pětiletého Tennesseeho má kráska od Jima Totha.

Reese se řadí mezi herečky, které dokáží potenciál svého vzhledu úspěšně kombinovat s humorem. Bývá proto často přirovnávána k Meg Ryan a po svých komických výstupech by se mohla přiblížit i stylu, jakým se vyznačovala třeba matka známé herečky Kate Hudson, Goldie Hawn. Řada režisérů si uměla s nevinným, však atypickým obličejem pohrát a tohoto rysu využila. Čtrnáctiletá Reese Witherspoon si hraním ze začátku přivydělávala ‚‚na zmrzlinu‘‘ a postupem času si začínala uvědomovat, že film by ji mohl živit i celý život. 

V současnosti se Reese v komediích příliš neobjevuje, táhne ji to k serióznějším rolím. Momentálně natáčí druhou řadu úspěšného seriálu ‚‚Sedmilhářky‘‘, kde se objeví po boku kolegyně Nicole Kidman či nově příchozí Meryl Streep.

reklama

reklama