Přehlídka značky Intimissimi: Do Verony zavítaly krásné Češky i Carrie ze Sexu ve Městě!

Italské město Verona se včera jen hemžilo krásnými ženami a luxusním spodním prádlem. Jak to? V tomto městě plném lásky se totiž konala velkolepá módní show populární značky spodního prádla Intimissimi. Akci si nenechalo ujít velké množství celebrit a nechyběla ani královna stylu Sarah Jessica Parker.
Přehlídka Intimissimi
Přehlídka Intimissimi
Instagram/intimissimiofficial

reklama

Není divu, že se módní přehlídka konala právě v místě, kde se podle anglického spisovatele Williama Shakespeara zrodila láska mezi Romeem a Julií. Verona je kouzelné město, ze kterého láska přímo čiší. A právě tady začala historie dnes velmi populární značky spodního prádla Intimissimi.

 

 

Vše začalo v roce 1986, kdy se pod značkou Calzedonia vyráběla celá řada spodního prádla pro dámy i pány. Teprve deset let poté vznikla značka Intimissimi, která se do konce 20. století specializovala vyloženě na spodní prádlo. Od roku 2003 se ke kolekci spodního prádla přidaly také plavky a dámské i pánské domácí oblečení.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Intimissimi (@intimissimiofficial),

 

Značka Intimissimi je svými velkolepými přehlídkami proslulá. Hemží se barvami, krásnými ženami s dokonalými postavami a samozřejmě tím nejluxusnějším spodním prádlem.

Hvězdnou včerejší přehlídky nebyl nikdo jiný, než okouzlující modelka Irina Shayk. A jak jinak- byla dokonalá! Právě ona je jednou z tváří této značky a tak není divu, že zrovna Irina přehlídku zahajovala.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Intimissimi (@intimissimiofficial),

 

V publiku se to doslova hemžilo celebritami. V samém čele neusedl nikdo jiný než ikona módního stylu Sarah Jessica Parker. Fotografové měli v hledáčku také čerstvě vdanou blogerku Chiaru Ferragni, ale například i české modelky, které ostudu rozhodně neudělaly!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Radio 27 Baldini (@radio27baldini),

 

Nikol Švantnerová, Ester Berdychová, Karolína Mališová či herečka Hana Vagnerová měly tu čest si užít atmosféru světové přehlídky na vlastní kůži. A vzhledem k množství fotek na jejich instagramových účtech, je akce doslova pohltila.

Holkám to moc slušelo! Od dokonalého make-upu, až po boty na vysokém podpatku- vše na jedničku! A samozřejmě nesměl chybět ani kousek z dílny zmíněné značky. No jen se na holky sami podívejte!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Nikol Švantnerová (@nikolsvantnerova_official),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený KAROLÍNA MALIŠOVÁ (@karolinamalisova),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

reklama

reklama