Premiérové díly Policie v akci: Přednost v myčce, bezohledná matka i děda střelec…To a mnohem víc od pondělí na Primě

Na televizní obrazovky se 23. 8. v 16:50 vracejí další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci IV (113) - Děda se střelnými zbraněmi
Policie v akci IV (113) - Děda se střelnými zbraněmi

reklama

Policie v akci je zpět. A bude se muset postavit mnoha živlům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Děda se střelnými zbraněmi

Autohlídku vysílá operační středisko, aby prověřila nahlášenou střelbu v jednom z bytů v dvougeneračním rodinném domě. Ke střelbě mělo dojít v bytě třiasedmdesátiletého Jaroslava Hrdého. Nahlásila to jeho snacha, která bydlí v bytě nad ním. Její tchán vlastní zbraně, ale na telefonát ani bouchání nereaguje. Hlídka tedy přijíždí na místo. Oznamovatelka Hana Baldová je vede do domu – policisté se snaží dostat do bytu a navázat kontakt s Jaroslavem Hrdým, ten s nimi však odmítá komunikovat.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (113) - Děda se střelnými zbraněmi

Z horního bytu přichází syn oznamovatelky, který byl s Jaroslavem Hrdým v bytě, a uvede, že opravdu došlo k výstřelu ze střelné zbraně a Jaroslav Hrdý byl tímto výstřelem zraněn. Hana Baldová odvádí syna pryč. Policisté v neprůstřelných vestách vyzvou Jaroslava Hrdého, aby otevřel byt, nebo že budou nuceni použít násilí. Jaroslav Hrdý byt na základě výzvy otevře. Přiznává, že se postřelil, když vnukovi ukazoval zbraň. Zranění se zdá být jen povrchové, ale přesto je na místo přivolána záchranka.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvézt na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo online na iPrima.cz:

reklama

reklama