Premiérový Cyklosalon: Test horského kola, odzimování nebo vytuněná koloběžka

Televize Prima přináší nový pořad pro všechny milovníky větru ve vlasech, nespoutané svobody i zdolaných kilometrů. Pořad Cyklosalon sledujte od soboty 20. března v 8:55 na Primě a v repríze od 21. března v 11:30 na Prima COOL.
Pořad Cyklosalon je průvodce novinkami ve světě kol, vybavení pro cyklistiku i zdravého životního stylu.
Pořad Cyklosalon je průvodce novinkami ve světě kol, vybavení pro cyklistiku i zdravého životního stylu.
FTV Prima/ Cyklosalon

reklama

V prvním díle pořadu Cyklosalon uvidíte zkušeného bikera Martina Müllera, který otestuje horské kolo. Moderátorka Tereza Tobiášová se poptá, co vše je potřeba, než po zimě vytáhnete kolo a odfrčíte s ním nahánět první jarní kilometry. Vytuněnou koloběžku pro dospělé prověří herec a koloběžkář Vašek Liška. Zasoutěžíte si a v neposlední řadě vám představíme naši měsíční výzvu – a nebudeme na to sami, pomůže nám host prvního dílu, sporťák Jirka Ježek.

Více o pořadu Cyklosalon napoví upoutávkový sestřih:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cyklosalon (1): Premiéra na Primě

Týdeník ze světa kol a příbuzných přibližovadel pro začátečníky, hobíky i profi cyklisty! Informace o nových modelech, trasách na výlet i do práce, jak jezdit bezpečně, jak se o své kolo starat, co si vzít na sebe i s sebou. Cyklosalon.tv jsou také vzrušující výzvy, zajímavé soutěže, mimořádné výhry a nevšední hosté! Ať jste jen praktický uživatel, výletník, nebo jste cyklistikou přímo posedlí, Cyklosalon.tv vám poskytne aktuální informace, zábavu i pocit bezpečí.

Novinky ve světě kol, vybavení pro cyklistiku, zdravý životní styl

Pořad Cyklosalon se rád a sofistikovaně ujímá role průvodce nejen mezi novinkami ve světě kol, ale také vybavení pro cyklistiku, zdravého životního stylu – zkrátka všeho, co s pohybem souvisí. V neposlední řadě se diváci mohou těšit na tipy na výlety, a to nejen na ty akční a orientované na výkon, ale také na rodinné výjezdy po okolí.

Screenshot: Cyklosalon (1): Premiéra na Primě
Screenshot: Cyklosalon (1): Premiéra na Primě

Těšte se: Dalšími průvodci pořadem budou např. Vašek Liška, Pepa Sršeň, Martin Müller a Tereza Tobiášová, garantem kvality obsahu je František Fiala. Diváci se mohou těšit na skvělé tipy a rady profíků, kteří cyklistikou žijí, ale i na hosty milující cyklistiku a víkendové jezdce.

Cyklosalon poběží od soboty 20. března v 8:55 na Primě a v repríze od 21. března v 11:30 na Prima COOL.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!