Prima kino - Robinsonáda plná nebezpečí

V Prima kině se o tomto víkendu ocitnou snad všichni filmoví představitelé ve svém úsilí osamoceni. V sobotu, tentokrát po třetí, bude Bruce Willis ve Smrtonosné pasti bojovat proti záhadnému atentátníkovi. Je to ale právě Bruce, po kterém zločinec jde.
Prima kino - zastupce
Prima kino - zastupce
Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Noční sobotní film Stalo se nás zavede do situace, kdy se snad nikdo nemůže cítit bezpečně – smrtící epidemie totiž nakonec dostihne i hlavní postavy sci-fi thrilleru plného neočekávaných point. Klasický příběh Robinsona na pustém ostrově budete moci v neděli večer vidět se slavným Piercem Brosnanem a hned po moderním filmovém zpracování známého literárního díla na vás bude čekat trochu lechtivá komedie. Matt je ve snímku Sexbomba od vedle zaskočen náhlým vpádem krásné dívky.

 

Sobota 21.4.

20:00 - Smrtonosná past 3  

Atentátník odpálí uprostřed města bombu a požaduje, aby se do služby vrátil suspendovaný poručík Bruce Willis. Je evidentní, že jde o osobní pomstu. Podaří se poručíkovi najít všechny nastražené nálože a rozluštit, kdo po něm jde a proč? Americký akční film (1995). Dále hrají J. Irons, S. L. Jackson, G. Greene a další. Režie J. McTiernan (124 min)

 

22:45 - Stalo se   

Elliot učí přírodní vědy na střední škole. Když napříč Amerikou udeří tajemná smrtící epidemie a lidé začnou ztrácet pud sebezáchovy, vyrazí spolu s nejbližšími na zběsilý útěk před katastrofou. Míří do Pensylvánie a doufají, že na farmách mimo dosah velkých aglomerací se jim podaří přežít stále intenzivněji se šířící hrozbu. Brzy ale začne být jisté, že v bezpečí nebude nikdo a nikde... Americko-indicko-francouzský sci-fi thriller (2008). Hrají M. Wahlberg, Z. Deschanelová, J. Leguizamo a další. Režie M. N. Shyamalan (87 min) (Premiéra)

 

 

Neděle 22.4.

21:10 - Robinson Crusoe   

Když Robinson Crusoe kvůli lásce zabije přítele, je nucen utéct z rodného Skotska. Vydává se tedy na cestu obchodní lodí, která během bouře ztroskotá na opuštěném ostrově... Americký dobrodružný film (1997). Hrají P. Brosnan, P. Walkerová, J. Frain. I. Hart, W. Takaku a další. Režie R. Hardy, G. Miller (87 min) (Premiéra)

 

23:10 - Sexbomba od vedle   

Matt má přesně vytyčené životní cíle. Tedy až do chvíle, kdy mu do života vstoupí krásná Danielle. Rázem je vše jinak, zvlášť když mladík zjistí, čím doopravdy dívka je, a dostane se tak do pořádného maléru... Americká romantická komedie (2004). Hrají E. Cuthbertová, E. Hirsch, T. Olyphnat a další. Režie L. Greenfield (105 min) (Premiéra)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama