Prima kino - Zvířátka a nepřátelé

Prima kino si pro vás na tento víkend přichystalo hned dva filmy, kde přátelé ze zvířecí říše hrají významnou roli. V pátek ve filmu Žába k zulíbání se sice zvířátko objeví jen v názvu, ale možná by proměna v zeleného tvora byla pro mladou hrdinku lepší varianta, než se proměnit v dospělého muže.
Prima kino - zastupce
Prima kino - zastupce
Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

S takovou změnou totiž zažije nepředstavitelné útrapy! Ovšem i běžný život přináší velké problémy a trápení. Nejlepšího poradce jak na ně nalezl mladý pár ve snímku Marley a já ve svém čtyřnohém psím miláčkovi. Idyla skončí se sobotní nocí a nepřáteli, kteří vniknou na obrazovku s notnou dávkou napětí. Ve filmu Vnitřní nepřítel se do protivníků pustí Steven Seagal a o nedělní noci bude agent FBI Jet Li nesmiřitelně stíhat vraha svého parťáka. Název snímku vypovídá za vše – Boj.  

Pátek 4.11.

22:15 - Žába k zulíbání    

Atraktivní Jessice (Rachel McAdamsová) se obrátí život naruby, když se jednoho dne probudí v těle třicetiletého zlodějíčka (Rob Schneider). Brzy zjistí, že pro dívku, která se potřebuje bez přestání holit, není jednoduché stavět na vzhledu. A ještě předtím, než začne hledat způsob, jak se vrátit do původní podoby, musí vyhrát soutěž roztleskávaček, absolvovat školní ples a získat zpět přítele – a to vše v kůži dospělého muže... Americká komedie (2002). Dále hrají R. Linová, A. Farisová, M. Lawrence a další. Režie T. Brady (101 min) (Premiéra)

Sobota 5.11.

20:00- Marley a já   

Owen Wilson a Jennifer Anistonová si pořídí roztomilé štěňátko, které se během pár měsíců změní v padesátikilový parní stroj. Svou nezkrotitelnou energií Marley provází život svých páníčků a pomáhá jim živelným způsobem překonávat všechny životní útrapy... Americká komedie (2008). Dále hrají E. Dane, K. Turnerová, A. Arkin a další. Režie D. Frankel (111 min)(Premiéra)                                                                  

22:30- Vnitřní nepřítel    

Velitel světově proslulé speciální jednotky žoldáků Steven Seagal je povolán k objasnění vraždy velvyslance. Vše nasvědčuje tomu, že za vraždou stojí americká tajná služba. Je jen na něm, aby odhalil pravdu a ukončil tuto smrtící operaci dřív, než budou zmařeny další životy... Americký akční film (2005). Dále hrají Ch. Adamsová, W. Hope, V. Jones a další. Režie A. Hickox (93 min)                                                                    

Neděle 6.11.

23:05- Boj    

Agent FBI je posedlý pomstou vrahovi známému jako Rogue, který zabil jeho parťáka s rodinou. Když konečně stane Rogueovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti... Americký akční film (2007). Hrají Jet Li, J. Statham, J. Lone a další. Režie P. G. Atwell (99 min)                                                    

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama