Prima mění s novou sezonou grafiku i design

FTV Prima přichází na podzim nejen s dalšími pořady, ale také s novým konceptem grafiky a designu na hlavním kanálu Prima. Již od neděle 27. srpna mohou diváci vidět předěly a upoutávky v moderním provedení s novou grafikou i písmem.
UP-IDs PODZIM 2017 - image

reklama

Cílem této změny je představit divákům Primu jako vstřícnější, zábavnější a progresivní televizi pro všechny. Kreativní zpracování zároveň navazuje na podzimní claim 'Uvidíme se', které značí, že se televize Prima těší, až se se svými diváky uvidí u televizních obrazovek.

Prima mění s novou sezónou grafiku i design  2
Autor: FTV Prima Prima mění s novou sezónou grafiku i design 2

„Přinášíme divákům novou vnitřní grafiku, která reflektuje současný moderní design. Dynamický pohyb jim umožní intuitivní vnímání informací, přitom jde o jednoduchý a srozumitelný obrazový princip. Stávající barevnou paletu jsme rozšířili o další odstíny, které udělají ze sledování ještě atraktivnější zážitek,“ říká Michal Pacina, kreativní ředitel FTV Prima a společnosti DEPARTMENT, která nový koncept pro televizi Prima vymyslela.

Prima mění s novou sezónou grafiku i design  4
Autor: FTV Prima Prima mění s novou sezónou grafiku i design 4

Claim 'Uvidíme se' představila FTV Prima na tiskové konferenci, která byla začátkem srpna v pražské zoo. Tento koncept umocňuje vztah mezi televizí Prima a diváky. U obrazovky se diváci uvidí s Prima tvářemi, uvidí se s oblíbenými seriálovými postavami, uvidí se s každým, kdo je baví, a se vším, co je baví.

reklama

reklama