Prima Music: Ondřej Ruml a jeho One Man Show

Není nic nového, že zpěvák Ondřej Ruml srší talentem i charismatem. To teď dokázal i na své One Man Show v pražském jazzovém baru, kde předvedl famózní vystoupení bez jakéhokoli hudebního doprovodu. Pomohl mu jen jeho blízký přítel looper. A jak taková show vypadá? Podívejte se sami!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ostatní: Ondřej Ruml

reklama

Zpěvák, herec a držitel ocenění Zpěvák roku v hudební anketě Žebřík patří k jistotám naší hudební scény. Svým albem, kde Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha (2014) zaujal nejen posluchače, ale i hudební kritiky, kteří ocenili citlivý a zároveň osobitý přístup k úpravám písní, jež mnozí považují za nedotknutelné.

‚‚Nepopírám, že velkou inspirací je mi Bobby McFerrin, jen jdu trochu jinou cestou, protože k tomu ještě používám přístroj looper, za pomocí kterého nahrávám svým hlasem smyčky a tak vznikají vícehlasé písně,‘‘ tvrdí Ondřej o své inspiraci, která ovšem není jediná. 

A jak se staví k životu v dnešní době? Tvrdí, že lépe by se mu žít nemohlo, jelikož máme k dispozici vše, co si jen zamaneme. 30. léta ho sice inspirují, ale je rád, že může právě do dnešní doby vnést špetku toho krásna z dob minulých.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!