Premiérové letní grilování Zdeňka Pohlreicha. Sledujte nové Rozpal to, šéfe!

V průběhu dubna televize Prima natočila další řadu oblíbeného formátu s šéfem Zdeňkem Pohlreichem v hlavní roli. Nad rozpáleným grilem Šéf tentokrát divákům vysvětlí, že grilovat se dá vše, všude a vždy. Prim bude tentokrát hrát maso!
Zdeněk Pohlrech se v Rozpal to, šéfe! opět postaví ke grilu
Zdeněk Pohlrech se v Rozpal to, šéfe! opět postaví ke grilu
archiv FTV

reklama

Zdeněk Pohlreich se vrací na obrazovky s novou řadou pořadu Rozpal to, šéfe! – a je na co se těšit. Bude grilovat v českých luzích i hájích a dokáže, že na oheň patří prakticky cokoliv. A že touto kulinární technikou lze jídlo připravit nejen z čehokoliv, ale také kdekoliv. Ze zahrady se vydá na piknik na nejrůznější místa české krajiny a předvede, že čerstvě připravená svačinka přímo v přírodě má své neopakovatelné kouzlo.

Rozpal to, šéfe! sledujte také online!

Rozpal to, šéfe v čele se Zdeňkem Pohlreichem
Autor: archiv FTV Prima Rozpal to, šéfe v čele se Zdeňkem Pohlreichem

Co díl, to pět nových receptů

V každém díle šéf seznámí diváky s pěti recepty, z nichž jeden je jeho divokou kartou – pokrm chystaný mimo veškeré zázemí, ale s o to větší chutí.

Diváci se mohou těšit na to nejlepší z Pohlreichovy kuchyně. A jak sám šéfkuchař vysvětluje, doufá, že je bude během osmi dílů nové řady pořadu Rozpal to, šéfe! trochu vzdělávat i trochu hýřit vtipem. Se svým neopakovatelným kouzlem naučí všechny milovníky masa ugrilovat nejen pořádnou flákotu, ale také drobné kousky masa, které by běžného milovníka grilu možná ani nenapadlo svěřit do péče rozpálené mřížky.

Profi tipy od šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha

Je čas připravit se na léto společně s šéfem, který u grilu rozhodně není žádným nováčkem, ale zkušeným matadorem. A kde se učit než u těch nejlepších, že?

Jak vysvětluje ředitelka vlastní tvorby Lucia Kršáková: „Je nepopiratelným faktem, že Češi jsou v grilování mistři a právě tato úprava jídla patří v letních měsících mezi ty nejoblíbenější. Proč tedy nespojit příjemné s užitečným a nezískat profi tipy od šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha? Grilovačka pod jeho taktovkou získá novou dimenzi. Jsme velmi rádi, že můžeme divákům zprostředkovat nejen vizuální, ale následně i chuťový zážitek hodný mistra.“

Sledujte novou řadu pořadu Rozpal to šéfe! Již v pondělí 6. května ve 22.50 na TV Prima a v repríze v neděli 12. května v 10.10 na TV Prima. Následně vždy v pondělí a v neděli.

reklama

reklama