Prima připlouvá k novému seriálu Přístav

Přístav promo - Obrázek 1
Přístav promo - Obrázek 1
archiv Prima

reklama

Když se řekne přístav, každého napadne synonymum: klid. Ale i v přístavu se mohou zvednout pořádné vlny a rozpoutat celý řetězec nečekaných událostí. V seriálu Přístav takové vlny zvedne jediný hausbót, který připluje ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou (Martin Dejdar) na palubě.

Marek je bývalý prvoligový hokejista a čerstvě bývalý tělocvikář, který se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní tedy kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí, Romanem Marešem (Filip Blažek), znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka.

Marek Skála (Martin Dejdar) a Romeo Mareš (Filip Blažek)
Autor: archiv Prima Marek Skála (Martin Dejdar) a Romeo Mareš (Filip Blažek)

 

Marek Skála poznává nový svět a jeho obyvatele

Spolu s hospodou ožívají i lidé, kteří doteď žili svými vlastními problémy za zdmi svých chat. Pavlína a Pepa Krupičkovi (Jitka Schneiderová a Martin Zounar), kteří působí jako reklama na šťastné manželství, ale jeho základy se nakonec ukáží jako řádně podemleté.

Pepa Krupička (Martin Zounar)
Autor: archiv Prima Pepa Krupička (Martin Zounar)

Svobodná matka Ivana Braunová (Kristýna Kociánová), která proplouvá komplikovaným vztahem s otcem své dcery Mírou Šimáčkem (Václav Jiráček) a nikdy nekončícími problémy své matky Lily (Olga Želenská), bývalé operní hvězdy.

Ivana Braunová (Kristýna Kociánová) a Lily (Olga Želenská)
Autor: archiv Prima Ivana Braunová (Kristýna Kociánová) a Lily (Olga Želenská)

Místní šmírák, bonzák a samozvaný ochránce veřejného pořádku Radim Pátek (Petr Čtvrtníček) a jeho milenka Milenka Hrdá (Kateřina Kaira Herčíková), zaručeně peroxidová blondýna, která oslňuje okolí flitry, bižuterií a nepopiratelně originálními myšlenkami.

Radim Pátek (Petr Čtvrtníček)
Autor: archiv Prima Radim Pátek (Petr Čtvrtníček)

Tajemný muž Zátoky, Herbert Ouško (Norbert Lichý). Možná rybář, možná tajný agent a možná jen chlap ve středních letech, který chce mít svůj klid.

Všichni své příběhy žijí naplno, vlnu za vlnou, jak přicházejí, ale vždycky s vtipem a s humorem. Řešit svoje problémy a neodkládat je na někdy se tak učí i Marek Skála, který si v Zátoce postupně ujasňuje svůj vztah s manželkou, soudkyní Terezou (Vanda Hybnerová) a dcerou Johanou (Sandra Černodrinská). Potká ho nečekaně i nový vztah, který slibuje znovu přinést všechno to, co, jak se zdálo, už dávno vzala voda.

Hospoda Přístav se stává průsečíkem všech těchto rozdílných životů a místem, kde všichni rádi zakotví.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!