Prima vyvinula zábavnou aplikaci Prima Kvízy. Je nejstahovanější v AppStore

Skupina Prima nadělila všem svým příznivcům předčasný vánoční dárek – aplikaci Prima Kvízy, která je určena pro mobilní telefony a tablety. Princip aplikace je jednoduchý, lidé si mohou poměřit své znalosti se svými přáteli nebo se známými osobnostmi televize Prima na více než 50 000 otázkách.
Aplikace_Prima Kvizy_nahled
Aplikace_Prima Kvizy_nahled
archiv FTV Prima

reklama

Prima Kvízy byly vyvinuty ve spolupráci se společností Geewa a.s. Ke stažení jsou v AppStore i na Google Play zcela zdarma.

Velmi mě těší, že týden po uvedení aplikace Prima Kvízy na trh patří mezi TOP stahované aplikace. Naplnil se tak náš záměr nabídnout divákům zábavu s jejich oblíbenými tvářemi mimo televizní obrazovky,“ říká Daniel Grunt, šéf nových médií skupiny Prima, a dodává: „Aplikace Prima Kvízy je v AppStore momentálně nejstahovanější aplikací pro ČR.“

Nahled AppStore_2015 11 24
Autor: archiv FTV Prima Nahled AppStore_2015 11 24

Porovnat vědomosti mohou uživatelé aplikace třeba s herci Jakubem Prachařem a Martinem Dejdarem, moderátorem Liborem Boučkem, šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem nebo moderátorkami Gabrielou Kratochvílovou a Monikou Leovou. Televize Prima připravila zatím tři všeobecné vědomostní okruhy – Česko, Osobnosti a poslední novinkou je téma Pivo jako víno, jejíž tváří je Václav Postránecký a jež vychází z oblíbeného primáckého seriálu Vinaři.

Součástí aplikace jsou i čtyři minihry. V klasickém kvízu mohou diváci volit správnou odpověď ze čtyř variant. V další mohou stejně jako v křížovce luštit a doplňovat písmena do tajenky. Třetí možností je seřazovačka, kde se řadí položky podle určitého hlediska. Poslední variantou je stopka, kde se pohotově určuje správný obrázek k dané osobnosti.

Při příležitosti uvedení posledního tématu Pivo jako víno uspořádala televize Prima pro všechny své příznivce soutěž. Každý den hráč s nejlepším skóre v tématu Pivo jako víno vyhrává karton vína, nebo 20l sud piva. Pro účast v soutěži postačí registrace v aplikaci přes facebookový profil. Soutěž poběží do 13. prosince 2015 a je propagována kampaní na obrazovkách a na webech FTV Prima.

Více informací o celé aplikaci i soutěži na www.primakvizy.cz.

reklama

reklama