Princ George napsal Santa Clausovi svá přání

Princ William je v současné době na oficiální návštěvě Finska a právě zde se člen královské rodiny stihl sejít nejen s vládními představiteli, ovšem i se samotným Santou. Pro Williama byla schůzka s americkým Ježíškem velmi důležitá, protože pro něj měl dopis. Od prince George Alexandera Louise z Cambridge.
Princ William
Princ William
http://10.11.12.20/#/home.details/51d08e9c-6a89-436d-acfa-431b8c2e0ecf/0/prince%20william

reklama

Před odjezdem prince Williama z domova mu jeho čtyřletý syn princ George předal dopis, který byl určen výhradně Santovi. William samozřejmě prosbu své ratolesti splnil. Díky fotografům, kteří dopis svými objektivy zaznamenali, nyní celý svět ví, že malý princ si přeje to, co miluje ze všeho nejvíc. Policejní auto. Nic víc na seznam přání nenapsal.

‚‚Myslím, že jen jediné přání je dobré,“ poznamenal se smíchem William. 

V dopisu George rovněž zmínil, že se celý rok dobře choval a byl poslušný. ‚‚Je to hrozně hodný kluk, dobře se chová,“ řekl královský tatínek. Samozřejmě, že spolu se svou ženou Kate pomáhali synkovi se sestavením dopisu, i když sám George už píše velmi slušně a dokonce chodí do školy.

Zdá se, že šanci dostat dlouho očekávané autíčko princ George má. Navíc, o jeho přání teď ví celý svět a posílat dary do královské rodiny je již dlouholetou tradicí mnohých značek (v loňském roce začal George rozbalovat horu dárků už týden před svátky). 

Mladší sestřička George, dvouletá Charlotte, bez dárků také určitě nezůstane, i když na dopisy Santovi je ještě maličká. Největší dárek však letos získal princ Harry, srdce i ruku své nejmilejší Meghan Markleové, a to jen tak něco nepředčí!

 

The Cambridges, 2016 #duchesskate #thecambridges #princewilliam #princegeorge #princesscharlotte

Příspěvek sdílený Royal children (@royal.children.in.europe),

reklama

reklama