Připravuje se na třetí dítě? Princ William si zahrál na koníka

Britská televize odvysílala každoroční show, kterou pravidelně navštěvují členové královské rodiny. Jedna z dívek, která se této události zúčastnila také, poprosila prince Williama, aby jí ukázal hopsajícího koníka. Princ dívčinu prosbu rozhodně neodmítl a jeho scénka pobavila nejen Británii, ale i zahraničí.
Princ William
Princ William
instagram/@spletnik_ru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Koncem listopadu se princ William a jeho těhotná choť Kate Middleton zúčastnili tradičního gala večera Royal Variety Performance v londýnském divadle Palladium. A nedávno se show promítla i v televizi. 

Jedním z nejzapamatovatelnějších a nejvtipnějších momentů večera se stalo cválání následníka britského trůnu. Princ William se rozhodl splnit prosbu jednoho z děvčátek, které předvádělo své představení na pódiu. Dítě poprosilo prince, aby předvedl koníka. Vnuk Alžběty II. vyšel dívce vstříc a rozesmál celé publikum včetně své ženy Kate Middleton. Podle všeho byli oba manželé v dobré náladě.

Princova scénka se rozlétla po sociálních sítím jako blesk a uživatelé internetu byli v příjemném údivu z princova smyslu pro humor. ‚‚Miluji ho.“ ‚‚Padám ze židle.“ ‚‚To je důvod, proč miluji syny princezny Diany.“ Oslavné komentáře padaly na všemožných sociálních sítích. 

V posledních dnech navšítili princ se svou ženou ještě jednu událost, konkrétně pozdní oběd Alžběty II., který byl pořádán v předčasném znamení Vánoc. Na slavnostní oběd byl přítomen i princ Harry se svou nastávající Meghan Markle. Předpokládá se, že hrdličky budou pořádat velkolepou svatbu 19. května 2018. S touto událostí pogratulovali dvojici jako první právě princ William a Kate. 

Připomeňme si, že William a Kate čekají do své rodiny přírůstek. Pár zveřejnil radostnou novinu začátkem září. Tímto se vnuk královny Alžběty stane několikanásobným tatínkem. Kate se na veřejnosti v poslední době vyskytuje často a před fotografy pózuje se širokým úsměvem. Podle kritiků a ostatně i paparazziů vypadá stále fantasticky. 

Reklama
Reklama