Komplet televizní program na Prima Vánoce i konec roku. S klasickými pohádkami a premiérovými filmy!

Už teď si můžete naplánovat, na co se na Primě a jejích kanálech budete dívat. Televize Prima i letos připravila nejen na sváteční dny bohatou nadílku klasických pohádek a filmů, ale i tematické dokumenty. Nebude chybět ani nálož premiérových titulů. Užijte si s námi poslední měsíc v roce!
Pohádkové Vánoce na Primě.
Pohádkové Vánoce na Primě.
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dárky nepřinese jen Ježíšek, ale i televize Prima. Vánoční atmosféru vykouzlí už v sobotu 15. prosince Pohádky pro Emu, tři dny před Vánoci pak Strašidla. Vtipný i poučný Kozí příběh bude na programu 23. prosince, o tři dny později pak film podle klasické pohádky Boženy Němcové Sedmero krkavců.

Prostudujte si celý televizní program FTV Prima až do konce roku

Jsme spolu i o vánočních svátcích.

Vánoce na Primě 2018
Vánoce na Primě 2018

Na své si přijdou i fanoušci animovaných filmů. Připraveny jsou pro ně snímky Trollové, Hotel Transylvánie, Konečně doma, Šmoulové 2 a Rio 2.

O Vánocích samozřejmě nesmí chybět klasické české pohádky. Televize Prima jich přichystala celou řadu. Už 23. prosince přijede Princ Bajaja, na Štědrý den pak diváky potěší Dařbuján a Pandrhola a pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci. Na první svátek vánoční přijde na návštěvu Pyšná princezna, den poté Hrátky s čertem. V následujících třech dnech čeká diváky ještě Jak se budí princezny, Princ a Večernice, Třetí princ a Panna a netvor.

Těšte se také na světové filmové hity

Pro milovníky akce je na začátku adventu, 7. prosince večer, připravena nejnovější bondovka Spectre; o týden později velkofilm Spojenci; 17. prosince pak pro všechny fanoušky tajemna Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti; den poté klasická romantika Kráska a zvíře a 20. prosince premiérová Božská Florence.

Na 22. prosince jsou připraveny Rolničky, kam se podíváš, jejichž druhý díl půjde následující den. Skutečně vánoční atmosféru nabídne dva dny před Štědrým dnem komedie Proč právě on?

Na Štědrý večer pak dorazí legendární Kevin ve filmu Sám Doma, který se o den později ve druhém dílu ztratí v New Yorku a objeví se i 27. prosince v dílu třetím. Těšit se diváci mohou i na dva díly filmu Dr. Dolittle, romantickou fantasy Kate a Leopold či Čokoládu.

Záběry z filmu Čokoláda s Juliette Binoche a Johny Deppem

Filmová Čokoláda, která se vám nepřejí

V rámci adventu odvysílá televize Prima i dva speciální pořady. Na večer 22. prosince je připraven přímý přenos charitativního koncertu Nadačního fondu Kapka naděje z Vinohradského divadla, který budou moderovat Libor Bouček, Jakub Prachař, Jan Maxián a David Gránský. Na akci vystoupí mimo jiné skupina No Name, Hana Zagorová nebo Monika Bagárová.

K nedožitým narozeninám jednoho z nejznámějších českých skladatelů pak bude 30. prosince připraven záznam velkolepého koncertu Karel Svoboda 80. V pořadu, kterým bude provázet Libor Bouček, vzdá skladateli poctu jeho písněmi řada populárních umělců.

Na Štědrý den je připraven bohatý program pro všechny

Děti, které nebudou moci dospat z těšení se na Ježíška, ocení hned ráno animovanou pohádku Hotel Transylvánie. Na tu naváže česká filmová klasika Kristián, rodinný film Hon na myš, česká pohádka Strašidla nebo klasické pohádky Dařbuján a Pandrhola a O princezně Jasněnce a létajícím ševci. A tím nadílka nekončí!

Pyšná princezna - Obrázek 4

Na Boží hod vás na Primě nemine klasika jako je Pyšná princezna

Silvestr s Primou jako jeden velký mejdan

Hlavním programem silvestrovského večera bude Český mejdan s Impulsem, na kterém vystoupí třeba Mirai, Xindl X, Jelen nebo Michal David, diváci se mohou těšit i na speciální sestřih toho nejlepšího z letošního ročníku Česko Slovensko má talent, na který naváže silvestrovské vydání Prima Partičky s hosty Jakubem Prachařem, Janem Maxiánem a Ondřejem Rumlem. O půlnoci začne nový rok filmem Komici s.r.o. The Tour.

I na Silvestra si ale přijdou na své i děti a rodiny – den začne pohádkou, po které půjde rodinná komedie Pan Popper a jeho tučňáci. Po vánočním shonu přijde vhod i odpolední komedie Kurz sebeovládání a česká klasika Můj hříšný muž.

Pestrý vánoční program čeká na diváky i na malých kanálech

 

Prima COOL

Prima COOL si připravila doslova ledové Vánoce! Od 1. prosince každou sobotu večer dorazí na kanál mamuti a další zvířata z pravěku ve všech pěti dílech Doby ledové. Na společnou cestu pozve diváky 2. a 9. prosince ve dvou dílech Hobit s Martinem Freemanem a Ianem McKellenem. Tak trochu zvláštní Vánoce představí film Santa je úchyl! i se svým pokračováním. A na COOLácké odreagování v (před)vánočním stresu čekají diváky Deadpool, Pařba o Vánocích, Zataženo, občas trakaře 2 nebo Komici s.r.o. v Lucerně.

Deadpool
Prima COOL - COOLVánoce 2018 (sobotní filmy 22:00)

Prima MAX

Na filmovém kanálu Prima MAX se diváci dočkají světových hitů, jako jsou Zelená míle, Muž se železnou maskou, Smím prosit?, Anglický pacient, Trosečník, Cizinec, Králova přízeň, Notting Hill či Rain Man.

Smím prosit?
Prima MAX - Star Shot (prosinec)

Prima KRIMI

Premiérový seriál se zimním názvem najdou v prosinci diváci na Prima KRIMI. V zasněžených francouzských Pyrenejích, kde se v seriálu Mráz začne drát na světlo jedno temné tajemství, ale vánoční atmosféra rozhodně nepanuje. Více o úspěšném krimi Mráz čtěte níže:

Francouzská krimi minisérie Mráz

Prima Krimi uvede francouzskou krimisérii Mráz

Zločin se ale nevyhýbá ani idylickému rakouskému venkovu, což ukáže minisérie Země zločinu. A netradiční dvojici vyšetřovatelů, kde ona se vyzná v umění a on v právu, představí další minisérie Umění zločinu.

Prima ZOOM

I na Prima ZOOM je připraven speciální sváteční program v podobě dokumentů s vánoční tematikou. Od 7. prosince půjdou po čtyři pátky vždy ve 21.00 Kapří monstra, 15. prosince představí Prima ZOOM magické Vánoce v říši zvířat.

22. prosince přijde očekávané pokračování oscarového dokumentu Putování tučňáků: Volání oceánu a o týden později Nejroztomilejší zvířata světa.

Sváteční atmosféru konce roku si můžete zpestřit i sledováním oblíbených pořadů z našeho archivu na iPrima.cz. Vyberte si:

Je nám spolu Prima už 25 let

25 let televize Prima: Pusťte si to nej z programu online

Reklama
Reklama