QI – Na vše máme odpověď

V pořadu QI se diváci mohou těšit na „Q“ jako kvalitu a „I“ jako informace, a to díky přítomnosti vysoce Qalifikovaných Intelektuálů!
Leoš Mareš a Patrik Hezucký
Leoš Mareš a Patrik Hezucký

reklama

QI boří ustálené a zajeté mýty a předpoklady a odkrývá nečekané a mnohdy šokující informace.

QI rozmete mylné představy o zajetých tématech.

QI vás pobaví a zároveň přinese zajímavé poznání!

QI je pořad plný otázek a my na všechny máme odpověď!

Otázky jsou ale rozhodně méně zajímavé než odpovědi! A otázky úplně nemožné, na které ani nelze správně odpovědět? Ty máme úplně nejraději! Proto odpovědi hodnotíme podle toho, jak jsou zábavné a nečekané, i když často nemají nic společného s otázkou. Naopak, takzvanými minus body se přísně trestají všechny špatné odpovědi, které jsou očekávané, a to i včetně všech očekávaných vtipů!

Kromě stálého hosta Patrika Hezuckého přijali nabídku zúčastnit se QI například tito vysoce Qalifikovaní Intelektuálové:

Halina Pawlowská

Adéla Banášová

Zbigniew Czendlik

Jakub Prachař

Prof. MUDr. Cyril Höschl DrSc. FRCPsych

Matěj Ruppert

Ondřej Hejma

 

První řada se ponese na vlně témat začínajících písmenem A – v každém díle se tak setkáme s jedním tématem, kterého se všechny otázky položené během pořadu budou více či méně dotýkat a budou z něho vycházet.

Věděli jste, …?

Podívejte se na návštěvu Leoše a Patrika v britské, původní verzi soutěžě u moderátora Stephena Frye:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima - QI

 

Od 14. srpna na Prima family!

reklama

reklama