Rapový ďábel Machine Gun Kelly vystoupí ve Foru Karlín

Jsou tomu již dva roky, co se MGK zjevil v Česku na Aerodromu a v zápětí strhl publikum ve Foru Karlín. Na druhé zmíněné místo činu se letos vrátí. Forum Karlín mu otevře svou náruč 9. září.
MGK.
MGK.
instagram/@machinegunkelly

reklama

Americký rapper z Ohia, který má většinu těla pokrytou tetováním, chystá novou desku a užívá si turné Hotel Diablo World Tour. Některé kousky z rozpracovaného díla můžete na pražském koncertě určitě zaslechnout v kombinaci s notoricky známými písněmi. Třeba zazní i song Rap Devil (Rapový ďábel) – Kellyův diss na rappera Eminema.

Svůj dřívější vzor poslal MGK, občanským jménem Colson Baker, do hudebního pekla poté, co Eminem přišel s písní Not Alike. V ní se Rapový bůh (dle songu Rap God) Eminem nelibě vyjadřuje ke Kellyovu tweetu, v němž mladý hudebník „slintá“ nad Eminemovou dcerou Hailie: „Ok so i just saw a picture of Eminem's daughter...and i have to say, she is hot as fuck, in the most respectful way possible cuz Em is King.“ Proti Rapovému bohu tak vyvstal Rapový ďábel s písní Rap Devil. Vyvrcholení rapové přestřelky byl Emův track Killshot, po němž MGK oznámil vydání nové desky. Takhle se dělá reklama, vážení!

Písek zadře každý samopal, i ten potetovaný.
Autor: instagram/@machinegunkelly Písek zadře každý samopal, i ten potetovaný.

Když se MGK zrovna nenaváží do Eminema, neváhá si stoupnout i před kameru. Působil ve vedlejších rolích v několika filmech, z nichž asi nejvýznamnější byla ve filmu Bird Box. Snímek se stal jedním z nejsledovanějších na Netflixu a zahrála si v něm Sandra Bullock. Na obrazovky se MGK naposledy vrátil v roli Tommyho Lee, bubeníka metalové bandy Mötley Crüe. Snímek The Dirth uvedl Netflix do oběhu letos v březnu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama