Rapper Marpo vydává svou biografii

Marpo
Marpo
instagram

reklama

To, že biografie je doménou spíše postarších umělců, kteří mají už leccos za sebou, je pouhý mýtus. Rapper Marpo totiž vydává svou novou biografii s názvem “Otakar III.“, která rozhodně bude mít co nabídnout. „Je mi 33 let a za tu dobu se mi toho v životě událo poměrně dost. A asi nejvíc v posledních 10 letech. Měl jsem neúspěšnou rapovou kariéru, nastoupil do kapely Chinaski, kteří mi tím vytrhli trn z paty, založil jsem TroubleGang, přišla Emma, přišel jsem o svůj vzor, svého Tátu, ale přišel Otík, přišel konec Chinaski a spoustu dalších životních eskapád. Jsem rovný člověk, co dělá věci srdcem, aby se mohl ráno probudit a být na sebe hrdý," tvrdí Marpo, který nesouhlasí s tím, že je na knihu pamětí brzy.

Knihu o této ojedinělé postavě české hudební scény napsal Tomáš Beran. Ten stál bývalému bubeníkovi kapely Chinaski poslední dva roky neustále za zády a zaznamenával si jeho příběh. „Jako reklamní fotograf si často “odskakuji“ do světa hudby a především mezi muzikanty. Po mnohaleté spolupráci s kapelou Chinaski mě inspiroval osud “rebela“ Marpa - bubeníka Oty Petřiny. Tenhle člověk má v sobě ten typ energie a aury, kterými v pozitivním slova smyslu dokáže manipulovat lidmi k “dobru“. Obdržel komplex spravedlnosti. Té čisté a naivní, která objektivně neexistuje. Jenže on chce, aby existovala, a věří v ni," říká o rapperovi Beran.

Kniha není jen čistou biografií, ale popisuje i přípravy na největší koncert Troublegangu v O2 aréně. Na září 2019 však Marpo se svou kapelou chystá koncert, který v Čechách nemá obdoby. Na Letišti v Letňanech odehraje nezapomenutelnou show společně se dvěma exkluzivními zahraničními hosty. Rapper si dává ty nejvyšší cíle, které se mu zatím daří realizovat. Jen tak dál. Budeme držet palce!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama