Rappová hvězda Kid Ink se vrací do Prahy!

Americký rapper a producent Kid Ink se po dvou letech vrací do Prahy s novým EP „Missed Calls“, na kterém mu hostuje Lil Wayne. Do klubu Roxy s ním 15. dubna 2019 přijedou i hosté Rory Fresco a Kid Inkův bratr Juliann Alexander. Vstupenky jdou rychle na odbyt, takže neváhejte, ať pak nezpláčete nad výdělkem.
Kid Ink
Kid Ink

reklama

Kid Ink, vlastním jménem Brian Todd Collins, je rodákem z amerického Los Angeles a do Prahy se vrací už potřetí. V našich krajinách se totiž těší velké oblibě. Po vzoru Timbalanda nebo Pharrella Williamse si svůj sen začal plnit už na střední škole, kde se věnoval hudební produkci a tvořil beaty pro sebe i jiné rappery. Kariéru oficiálně nastartoval v roce 2012 vydáním nezávislého alba „Up & Away“. To debutovalo na 20. příčce amerických hitparád. 

Kid Inkův nejúspěšnější singl „Show Me“ má na YouTube do dnešního dne více než 230 milionů zhlédnutí a bodoval také v americké top desítce. Rapper spolupracoval s umělci jako je Tyga, 2 Chainz nebo Ty Dolla Sign. Na kontě má kromě řady EP i tři dlouhohrající alba.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama