Ředitel Primy Marek Singer představuje podzimní program. Čeká nás interaktivní soutěž s diváky, ale i nový rodinný seriál

Marek Singer je nejen ředitelem televize Prima, ale také nadšeným fanouškem televizní tvorby, proto vás provede (nejen) televizními novinkami, které vás čekají na podzim.
Skylink Prima +1 Marek Singer
Skylink Prima +1 Marek Singer

reklama

Co čeká diváky televize Prima během podzimu? Rozhodně se hodně zasmějete a sami sebe můžete proškolit v různých vědomostech společně s moderátorskými esy, jako je Leoš Mareš a Libor Bouček (a ti budou na jednom pódiu).

Rodinný seriál Krejzovi bude vyprávět příběhy jedné netradiční rodinky, kde o veselé historky nebude nouze. Tátové na tahu s hvězdami jako Saša Rašilov, Karel Dobrý či Aňa Geislerová předvedou, jaké to je, když se péče o děti chopí tatínkové.

Televizní podzim bude i ve znamení poprázdninových návratů, jakými jsou seriály Modrý kód, Prostřeno, Policie v akci. Po roční pauze se vrací i Česko Slovensko má talent s novými moderátory a novou porotkyní.

Prima také nabídne interaktivní show velkolepých rozměrů 1 PROTI VŠEM s moderátorskými špičkami Leošem Marešem a Liborem Boučkem.

Po brzy odvysílaných posledních 6 dílech Ano, šéfe! Zdeňka Pohlreicha nastupuje v žánru gastronomie nová dvojice s pořadem Ano, šéfová.

Televizním programem na podzim vás provede Marek Singer:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Marek Singer představuje podzimní program 2018

 

A zajímavostí k podzimnímu programu na Primě je ještě více:

2. 8. 2018 TOP STAR: TELEVIZE PRIMA PŘEDSTAVILA SVOJE NOVINKY PRO LETOŠNÍ PODZIM A ZIMU A BUDE TO VELKÉ!

Programový ředitel představuje: 5 největších hitů podzimu 2018 na Primě a další novinky!

Nové podzimní formáty televize Prima

Podzim na Primě – ve znamení rodinné zábavy, moderátorských es a show

25let spolu

ŽIVĚ: Představení podzimního schématu na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!