REPORTÁŽ: Topíte dřevem nebo uhlím? Máte teď tisíce korun v kapse!

Domácnosti, které topí uhlím a dřevem, ušetřily díky teplé zimě tisíce korun. Většině z nich navíc zbyly zásoby na příští zimu. Co je dobrou zprávou pro domácnosti, je špatnou zprávou pro prodejce paliv. Někteří už teď hlásí pokles v desítkách procent. Podívejte se na reportáž Jany Šrámkové.
Zprávy - Lidé ušetřili palivo
Zprávy - Lidé ušetřili palivo

reklama

Nejen zásoby tuhých paliv ušetřila letošní extrémě teplá zima domácnostem. Také lidé, kterým teplo zajišťuje plyn nebo elektřina, ušetřili až patnáct procent za spotřebovanou energii.

Zhruba tři tisíce ušetřili lidé, kteří bydlí v průměrně velkém bytě v Praze. A až sedm tisíc korun mají navíc v kapse majitelé běžného rodinného domu na vesnici.

Konečný účet za spotřebovanou energii přitom může být ještě příjemnější. Stačí si vybrat výhodnějšího dodavatele energií. Podle odborníků Prima Rádce se přechod k jinému dodavateli vyplatí vždy. Na trhu je podle nich spousta dodavatelů, kteří jsou stabilní a přesto nabízejí lepší ceny, než společnosti majoritní.

Srovnejte si nabídky od všech dodavatelů elektřiny a plynu na našem trhu. Během pár minut můžete vědět, kolik ušetříte, pokud přejdete jinam. Přitom zcela bezpečně, bez zbytečných rizik.

Bytový dům

REPORTÁŽ: Hypotéka? Na nic nečekejte, úroky opět klesají!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!