Rihanna konečně odkryla soukromí! Promluvila o zavražděném bratranci, příteli miliardáři i nadváze

Zpěvačka Rihanna (30) si v poslední pořádně střeží svoje soukromí. Na veřejnosti příliš nemluví a o jejím osobním životě nikdo pořádně nic neví. Teď se ale čokoládová kráska objevila na titulce červencového čísla časopisu Vogue a dokonce poskytla rozhovor. Tam promluvila o své kariéře, soukromí i rodinné tragédii.
Rihanna
Rihanna
instagram/@badgalriri

reklama

Rihannu nafotili dva nejžádanější fotografové současnosti Mert Alas a Marcus Piggot. Hvězda z Barbadosu se nechala nafotit na titulní stránku Vogue, ale poskytla i rozhovor, který odkryl zpěvaččiny životní události poslední doby. Zpěvačka zmínila, že se v současnosti věnuje nejen hudbě, ale i své kosmetické a oděvní značce Fenty Beauty a dokonce hraje v několika filmových snímcích. 

Promluvila dokonce i o svém soukromí. V současnosti totiž randí s milionářem ze Saudské Arábie Hassanem Jameelem. I když dvojice své city neprezentuje na veřejnosti, vše je mezi nimi prý skvělé a jejich vztah jen vzkvétá. ‚‚Dřív jsem se cítila zle, že investuji tolik času do svého soukromého života a nepracuji. Dřív jsem ale nepoznala osobu, která by za to stála,‘‘ odpověděla zpěvačka na otázku, jak to teď má ve svém soukromí. Její přítel ji prý motivuje a ona konečně zvládá propojit vztah i kariéru. 

Není to zas tak dávno, co Rihanně vyznával lásku zpěvák Drake, a to přímo na pódiu při předávání cen MTV Video Music Awards 2016. O svém bývalém promluvila zpěvačka v rozhovoru také: ‚‚Sice se teď nepřátelíme, ale ani nějaká nenávist mezi námi nepanuje.‘‘

Mluvilo se i o Rihannině osobní tragédii, kdy o Vánocích brutálně zavraždili jejího bratrance. A to přímo v ulicích její domoviny - Barbadosu. ‚‚Skutečně jsem bratránka ještě večer objala a vůbec jsem nevěděla, proč. Prostě to na mě nějak padlo. Po té strašné události objímám všechny. Nikdy nevím, zda to není naposled. Řekla bych, že to byl největší životní úkol, co jsem kdy podstoupila. Nikdy nečekejte na zítra, zítra už může být pozdě.‘‘

A nakonec přišla řeč i na zpěvaččino potenciální těhotenství. Začalo se totiž spekulovat, že RiRi až moc rychle přibrala. ‚‚Popravdě, měli byste se naučit podobným spekulacím zasmát. Vím, kdy vypadám tlustě, a kdy zas kila shazuju. Líbím se sama sobě v jakékoli podobě. Nechci být jako modelky Victoria‘s Secret, chci se cítit dobře a to v plavkách i v šatech,‘‘ zakončila čokoládová kočka rozhovor.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!