Rodinka Šťastných posílá pozdrav Ježíškovi. Podívejte se vánoční videoklip!

Těsně před Štědrým dnem pustila herečka Barbora Šťastná, kterou můžete vídat v seriálu Krejzovi, do světa nový vánoční klip s názvem –„ Ondra Šťastný - JEŽÍŠKOVI“. Hvězdou a zpěvákem v jedné osobě, je její malý syn Ondřej, kterého má herečka s manželem Janem Šťastným. Natáčení to tak bylo veselé a náročné.

reklama

Rodina Šťastných chtěla lidi o Vánocích potěšit a tak natočila písničku, kterou nazpíval šestiletý syn Ondřej. „Byl to celé Ondrův nápad, přišel s tím, že chce vymyslet písničku pro ježíška. Doufám, že to lidi pobaví a zpříjemní jim náladu v tom předvánočním shonu“ poodhaluje vznik klipu Bára Šťastná, kterou můžete vídat v seriálu Krejzovi jako Janu Hlaváčovou, sestru Michala (Jan Révai).

Veselé Vánoce přejí Šťastní 2
Veselé Vánoce přejí Šťastní 2

Vánoce u Šťastných

Videoklip, ve kterém hlavní roli hraje Ondřej a jeho kamarád Matěj (syn herečky Andrey Elsnerové) vykresluje to, jak malé dítě prožívá čekání na Ježíška. „Chtěli jsme, aby to bylo co nejvíc opravdové a aby ho to bavilo a tak jsme v jednom záběru použily takovou legraci, že skáče na polštář ze kterého začne lítat peří. Netušili jsme, jak bude složité, ho pak uklízet. Věřte, že zapadne úplně všude,“ směje se herečka. 

Veselé Vánoce přejí Šťastní 3
Veselé Vánoce přejí Šťastní 3

Podívejte se na písničku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ondřej Šťastný - Ježíškovi (Vánoční)

Písničku složil hereččin bratr, hudební skladatel Jiří Petr. Bára doufá, že se bude líbit dospělým i dětem.“ Přiznám, že s dětmi je to natáčení malinko náročnější, byla to jízda, tak doufám, že to lidi potěší. Byla šílená zima, ale zažili jsme i neuvěřitelnou legraci.“ Rodina Šťastných tak všem přeje krásné Vánoce a hezký nový rok.

Veselé Vánoce přejí Šťastní 1
Veselé Vánoce přejí Šťastní 1

 

Veselé Vánoce přejí Šťastní 5
Veselé Vánoce přejí Šťastní 5

reklama

reklama