Ronaldovi se směje celý internet! Fotbalista je prý sebestředný

A je to tu zase! Fanoušci fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda se mu smějí. Prý až příliš dbá o svůj vzhled. Před pár dny byl fotbalista zraněn. První, co ho však vyděsilo, nebylo málem uříznuté ucho, ale to, jak vypadá. Dokonce si půjčil telefon, aby se v odraze podíval, zda je stále atraktivní.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
instagram/@fansrealmadridcf_7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před pár dny byl při zápasu proti fotbalovému klubu Deportivo de La Coruña Cristiano Ronaldo zraněn. Rozsekl si levé ucho a zranění zasáhlo v podstatě celou levou stranu obličeje včetně očního okolí.

Ačkoli zranění nevypadalo ani trochu dobře, Cristiana netrápilo tolik jako jeho zevnějšek. Po 84. minutě si Ronaldo půjčil telefon od fotbalového lékaře a začal v odraze kontrolovat, zda vypadá pořád dobře. Když se v zrcadle spatřil, naštvaně protočil oči a odešel ze zápasu na ošetřovnu. 

 

Get well soon chcristianoronaldo #injury #realmadrid #halamadrid

Příspěvek sdílený Real Madrid C.F Fans (@fans.realmadridcf_7),

 

#cristianoronaldo #ronaldo #realmadrid

Příspěvek sdílený Real Madrid C.F. (@sevtin_chicamadridista),

Samozřejmě, že na sítích se Ronaldovi všichni smějí. ‚‚Když tvůj tým vyhraje 7:1, ale zápasové selfíčko je v háji,“ zní jeden z komentářů u příspěvku na Twitteru. Cristiano byl dokonce označen jako narcis a portál Reuters se nebál napsat, že fotbalista zvedl svým chováním starost o vzhled na novou úroveň. Mimochodem, zranění bylo celkem vážné, hrací pole opustil Ronaldo ještě před koncem. Mohl si to ale dovolit, protože nedlouho před tím střelil hned dva góly.

Ronalda ale můžeme pochopit. Fotbalista je vázán nespočtem reklamních nabídek a je tváří hned několika módních značek. Proto jsou jeho obavy o vzhled a vlastně ‚‚prodejní produkt“ na místě. 

Reklama
Reklama