S námi si vždy budete vědět rady! Navštivte nový web prima-radce.cz a mějte (nejen) své peníze pod kontrolou!

Do rodiny internetových projektů televize Prima přibyl další člen. Web Prima Rádce – vše o efektivním nakládání s penězi na jednom místě.
Prima-radce.cz – poradí, porovná, vyřeší
Prima-radce.cz – poradí, porovná, vyřeší
Prima Rádce/Thinkstock.com

reklama

Stavba domu, přírůstek do rodiny, nové auto, dovolená v zahraničí, rekonstrukce bytu, ztráta zaměstnání, vyplavený sklep. To jsou jen některé z nepřeberného množství životních situací, které si vyžadují jasné rozhodování a efektivní řešení. Nejen v otázce peněz.

Nový web Prima Rádce vám bude pravidelně přinášet zajímavé postřehy, příběhy a informace z nejrůznějších oblastí vašich životů, které se budou týkat zejména finančních otázek. Pomůžeme vám při řešení nápadů, plánů i nepříjemných životních zkoušek. Chceme vás informovat o aktuálních trendech i varovat před nekalými praktikami některých lidí nebo riziky, která z konkrétních situací plynou.

Tipy, triky i výhodné nabídky

Zajímá nás to, jak můžete ušetřit nebo naopak vydělat, pokud se chcete například zajistit na důchod nebo si vzít půjčku, a na co si dát pozor, chcete-li si třeba sjednat havarijní pojištění na auto. A ještě mnohem více!

Vyberte si správnou hypotéku

Degresivní splácení aneb Pohrajte si s hypotékou. Můžete ušetřit!

Pokud si navíc plánujete například sjednat na váš vůz povinné ručení, můžete si u nás zcela nezávazně pomocí kalkulaček srovnat, jaká nabídka je právě pro vás nejvýhodnější.

Stačí zadat pár údajů a během několika minut budete vědět, kolik můžete ušetřit. A samozřejmostí je případné rychlé a bezpečné vyřízení nové smlouvy, pokud se rozhodnete pro lepší variantu. Vše vyřídíme za vás. Zdarma. Ručíme vám za to, že od nás dostanete vždy výhodnou nabídku. Pracuje pro vás tým vynikajících finančních expertů.

Vše pro vaši finanční jistotu na prima-radce.cz!

Pojištění se vyplatí

Úraz hrozí doslova na každém kroku! Co vám nahradí úrazové pojištění?

reklama

reklama