Sametový hlas George Ezry zaplaví Tipsport Arénu

Kdo by v posledních několika letech o mladíkovi z Británie neslyšel? Jeho singl "Budapest" si poradil s nejednou konkurencí v hitparádách. Loni se zpěvákovi podařilo vyprodat Forum Karlín a letošního 21. května si troufne na Tipsport Arénu.
George Ezra se opět chystá do Prahy
George Ezra se opět chystá do Prahy
instagram/@george_ezra

reklama

Pětadvacetiletý zpěvák ze Spojeného království nemá o úspěchy nouzi. Jeho debutové album Wanted On Woyage se stalo čtyřplatinovým. Druhá deska, Staying at Tamara's, se těší nemenší oblibě. Právě s písněmi z druhého jmenovaného disku se vydal opěvovaný bard na turné.

Svým stylem se řadí do linie bluesmanů vycházejících z tvorby Boba Dylana, avšak v této škatulce se neschovává a vystrkuje růžky do dalších žánrů – nemá problém kupříkladu s folkem nebo lehčím alternativním rockem řízlým trochou popu. Celý tento mišmaš dává dohromady hladký podkres Ezrovu magickému hlasu.

George Ezra
Autor: instagram/@george_ezra George Ezra

Našlápnutou kariéru má George Ezra zcela určitě před sebou, a pokud se jeho šťastná hvězda neskryje za mrak, bude z něj jednoho dne stejná osobnost, jakou se stal Bob Dylan. Kdo ví – třeba to bude právě Ezra, kdo nanovo definuje bluesovou kulturu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!