Sandy z Pomády už neví co by! Teď si zahrála se svou dcerou v béčkovém hororu

Herečku Olivii Newton John (69) si fanoušci pamatují primárně ze světového muzikálu Pomáda, kde si zahrála lásku lamače srdcí Johna Travolty. Pro tentokrát si ale střihla roli v laciném hororu po boku své přeplastikované dcery Chloe Lattanzi. Tak tohle jí na úspěchu rozhodně nepřidá...
Olivia Newton John
Olivia Newton John
instagram/@oliviaistheonethatiwant

reklama

Na sklonku sedmdesátky se Olivia Newton John rozhodla omládnout za pomoci pátého pokračováí sci-fi hororu Žralokonádo. Poslední dobou se někdejší sex symbol filmových pláten před kamerou neukazoval, a jak se zdá, tak ani tenhle filmový počin jí zářné nabídky nezajistí. Aby toho nebylo málo, tak se Olivia rozhodla natáčet i se svou dcerou Chloe Lattanzi, která i přes svůj relativně mladý věk působí kvůli plastikám jako obstarožní padesátnice.

Není to tak dávno, co Olivia zveřejnila informaci, že opět bojuje s rakovinou prsu. A právě kvůli tomu mnoho pracovních nabídek odmítla. ‚‚Moje máma a nejlepší kamarádka v jedné osobě bude v pořádku. Společně tu zákeřnou mrchu porazíme,‘‘ nechala se slyšet její dcera na sociálních sítích. Žralokonádu ale stihla Olivia natočit ještě před diagnostikovanou nemocí. 

Herečka se narodila roku 1948 v britském Cambridge, přesto je australskou zpěvačkou, která je známá i svými filmovými rolemi v hudebních filmech. Její matka Irene Born byla dcerou Maxe Borna, držitele Nobelovy ceny za fyziku, a otec pracoval pro tajnou službu MI5. Je nejmladší ze tří sourozenců a od 5 let vyrůstala v Melbourne, kam se její rodina přestěhovala.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!