Sbal prachy a jeď. Ale na pohodu

Road movie z kanadsko-australské produkce v hlavních rolích s Johnem Cusackem a Thomasem Janem aneb Příjemný akční biják, u kterého se zasmějete, a s hrdiny, kterým budete fandit. Primu si pusťte v neděli ve 22.15.
Sbal prachy a jeď
Sbal prachy a jeď

reklama

Přepněte se do modu: neřešit a nechat se bavit. Pokud byste se totiž pustili do hledání nelogičností a zkoumání dějové linky, bezstarostná jízda by vzala za své. Naopak, když nebudete očekávat nic světoborného, užijete si svižnou akční komedii, ve které funguje chemie mezi hlavními hrdiny a hláškami a fóry se tu nešetří.

John Cusack je ve skvělé formě a jde vidět, že si natáčení náramně užíval, stejně jako jeho herecký parťák Thomas Jane. Nečekejte žádné nabušené káry a namachrované týpky typu Rychle a zběsile. Tohle je dílko ze staré školy. Se starými poctivými americkými kárami a dosti nesourodou dvojkou, kterou dala dohromady jedna bankovní loupež.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sbal prachy a jeď - upoutávka


Peter Roberts (Thomas Jane) je bývalý šampion Formule 1, který se s příchodem rodiny musel vzdát práce, kterou miloval. Rychlá kola vyměnil za méně nebezpečnou ovšem zároveň dost nudnou práci instruktora autoškoly, která navíc není ani dobře placená. Když ho vyhledá americký zlodějíček Simon Keller s prosbou, aby se stal jeho instruktorem, dlouho neváhá a nabídku přijme.

Sbal prachy a jeď
Sbal prachy a jeď

Simon se vypravil do Austrálie s cílem najít nového řidiče, se kterým bude moci podnikat loupeže. Místo hledání v místní galerce zločinců, se ovšem rozhodl porozhlédnout v jiném rybníčku. Petera původně najal jako instruktora, ovšem okolnosti tomu chtěly, že se bývalý pilot Formule 1 stane přímým účastníkem bankovní loupeže. Když totiž Simon během jedné lekce vyloupí banku, nemá instruktor Peter jinou možnost, než se stát Simonovým řidičem a dát se na společný útěk před policií.

Možná jste netušili, že…

 

  • Natáčení trvalo poměrně krátkých 18 dní! Točilo se v červnu roku 2013 v Gold Coast v Austrálii.
  • Původně byl pro roli lupiče Simona zvažován Jean Claud Van Damme. Naštěstí finální volba padla na Johna Cusacka.

reklama

reklama