Scarlett Johansson konečně vyvedla do společnosti přítele! Její šaty ale obdiv nesklidily

Herečka Scarlett Johansson (33) vypadala po boku svého milého Colina Josta (35) a v nové róbě fantasticky. I přesto se na ni kritici vrhli s negativní odezvou, protože zvolila módní značku bývalé ženy producenta Harveyho Weinsteina. Vše, co je s ním totiž spojeno je v současnosti zavrhováno, proto i Scarlett si vyslechla své. Tu to ale vůbec nerozhodilo a naopak byla svým outfitem nadšená.
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
instagram/@365stars

reklama

I když to je již rok, co spolu dvojice randí, na veřejnosti Scarlett svého přítele příliš neukazuje. Pro tentokrát se ale veřejnosti poštěstilo a blonďatá kráska vyvedla svého milého na událost Met Gala. Kritici neocenili společné zjevení hvězd ve společnosti a místo toho si vzali na paškál Scarlettiny šaty. Prý v nich ignorovala předepsané křesťanské téma a ještě zvolila módní dům Marchesa. Ten je mezi hollywoodskými hvězdami v současnosti neoblíbený, jelikož spoluautorkou celého konceptu značky je bývalá žena Harveyho Weinsteina, kolem kterého se v loňském roce strhla snad největší mediální pozornost. 

Poprvé se o vztahu dvaatřicetileté hvězdy světových filmových pláten a pětatřicetiletého scénáristy televizní show ‚‚Saturday Night Live‘‘ (SNL) začalo spekulovat poté, co se dvojice objevila na jednom z večírků SNL a obě hvězdy byly přistiženy v polibcích. V té době nebyla ještě Scarlett rozvedena se svým bývalým mužem Romainem Dauriacem. Manželství bylo oficiálně přerušeno o pár měsíců později, kdy se dvojice dohodla na společné péči o svou tříletou dcerku Rose Dorothy. Johansson byla z hladkého průběhu nadšena.

‚‚Jsou do sebe šíleně zamilovaní, je to vážné. Váží si kariéry jeden druhého a snaží se podporovat navzájem. Skvělý pár! Colin se ke Scarlett hrozně hodí, vždyť ona miluje píšící muže,“ nechal se slyšet blízký přítel dvojice. I Colin okomentoval na popud novinářů svůj vztah se Scarlett: ‚‚Je úžasná. Je těžké najít nějaký její nedostatek - je zkrátka božská! Jsem šťastlivec a klikař!“ Hvězdnému páru nezbývá než popřát vše nejlepší a čekat, jak se jejich vztah bude postupem času vyvíjet. 

reklama

reklama