Sebastianův návrat v té nejlepší formě!

Zpěvák Sebastian se vrátil do Prahy po půlroční pauze, která byla způsobena operací hlasivek. V rámci Rub a líc Tour 2019 vystoupil v zaplněném klubu Roxy a rozjel svou jedinečnou show.
ilustrační obrázek
ilustrační obrázek
Radek Kudláček
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ilustrační obrázek
ilustrační obrázek
Radek Kudláček

Co se koncertů týče, musel Sebastian kvůli vleklým zdravotním problémům vynechat celou podzimní sezónu. Už v zimě ale s producentem ODDym trávil čas ve studiu a pilně pracoval. A právě novinkami obohatil nový koncertní program. Poprvé ho představil koncem března v Brně, teď odehrál skvělý koncert v Praze. Minisérii pod hlavičkou Rub a líc Tour 2019 zakončil v pátek 12. dubna v libereckých Lidových sadech.

Kromě již zveřejněných singlů Bestseller a Rub a líc zahrál i duet Dva blázni se zpěvačkou Nelly nebo působivou píseň Milion. Došlo pochopitelně i na oblíbené hity Toulavá, Záchranný bod nebo Až na to přijde. V písničce Náhradní díly na pódiu Sebastiana doplnil Xindl X. Publikum euforicky reagovalo na každý známý tón, se zpěvákem poctivě odzpívalo hned úvodní píseň Rub a líc, která se jako aktuální singl dostala do rádií teprve před několika dny. Pražská Roxy zkrátka prožila povedený večer.

Úvodní set si vzala pod svou taktovku předkapela Perutě společně s Milanem Peroutkou. Poté měl pokračovat hlavní večerní program, ten ale začal se zpožděním pětačtyřiceti minut. Fanoušci mu to ale odpustili a velmi rychle se nechali vtáhnout do centra dění. Jak se rozezněly tóny aktuálního singlu Rub a líc, tak to šlo jedna báseň. A právě tahle skladba je předzvěst nového alba.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tento článek najdete v těchto speciálech