Šebrle a Kratochvílová o své premiéře: Užívali jsme si to!

Nová moderátorská dvojice Zpráv FTV Prima Gabriela Kratochvílová a Roman Šebrle se v neděli večer poprvé představili ve své nové roli. Oba přiznali, že se na startu v 18.55 řádně potili. S každým dalším vstupem si ale svou novou roli vyloženě užívali.
Kratochvílová Šebrle 1. den - Obrázek 4
Kratochvílová Šebrle 1. den - Obrázek 4
archiv FTV Prima

reklama

 „Mám radost, že jsme to zvládli. Nervozita byla obrovská a měla jsem co dělat, abych ji ovládla, ale veškerý strach naštěstí rychle opadl a těším se, že diváky znovu pozdravíme v pondělí večer. Už hlavně vím, co mě čeká,“ uvedla Gabriela Kratochvílová.

„Můj hlavní pocit z prvního moderování je dobrý. Řekl bych, že jsme to zvládli. Ze začátku jsem samozřejmě cítil velkou nervozitu, ale pak se to lepšilo a ke konci jsem si to i užíval,“ dodal Roman Šebrle.

Novou moderátorskou dvojici Zpráv FTV Prima uvidí diváci i v pondělí večer. Zpravodajská hodina začíná v 18.55. Po hlavních Zprávách následují Krimi, Divácké a VIP zprávy.

Noví moderátoři se představili v rámci Super prima neděle, kdy TV Prima nabídla i televizní premiéru filmu Svatá čtveřice Jana Hřebejka, a především první díl úsměvného seriálu Svatby v Benátkách, který pro velký zájem diváci uvidí v repríze v úterý 1. 7. ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama