Seriál Slunečná se 17. srpna vrací na obrazovky v exkluzivních předpremiérách! Na co se můžete těšit?

Jak bude pokračovat největší lovestory pod sluncem? Koho čekají nové životní změny a kdo se ukáže jako největší podrazák? To odhalí nové kapitoly seriálu Slunečná, které můžete sledovat již od 17. srpna v předpremiérách v 18.10 na Primě, vždy od pondělí do čtvrtka. Užijte si oblíbenou Slunečnou i o prázdninách!
Screenshot: Slunečná (1) - upoutávka

reklama

Poslední epizoda Slunečné, kterou jste před prázdninami mohli na obrazovkách vidět, měla pořadové číslo 35. Připomeňte si ji v našem archivu. Týna s Jankem se konečně dali dohromady, a to i přesto, že Týna Jankovi neustále připomínala, že ho bere stále jako kamaráda. Sylva se začala podílet na práci na statku, zejména v hospodě to ale dopadlo dosti neslavně. A John Linhart? Ten konečně přišel na to, že Roman v byznysu ani omylem nedosahuje Jankových kvalit. Jenže už je na všechny změny pozdě... 

Exkluzivní předpremiéry Slunečné v televizi: od pondělí do čtvrtka

S ohledem na velký divácký ohlas na seriál Slunečná a četné dotazy na nové díly zařazujeme už v pondělí 17. srpna od 18.10 do vysílání na hlavním kanále Prima první část 36. dílu seriálu Slunečná, v úterý 18. srpna nabídneme druhou část tohoto dílu. Ve středu a ve čtvrtek zařadíme 37. díl. Přehledný rozpis následujících předpremiér najdete v televizním programu.

Slunečná nepočká
Autor: achiv FTV Prima Slunečná nepočká

Co vás čeká v dalších epizodách seriálu Slunečná? 

Janek a Týna si začnou konečně otevřeně užívat vzájemné náklonnosti. I když se v lecčems neshodnou, láska nakonec dokáže překonat všechny překážky. Janek se dokonce odstěhuje na statek, jehož finanční situaci přislíbí Týně zlepšit. Bohužel Lídě Vackové se bude s menšími i většími úspěchy dařit Týně a Jankovi škodit.

Lída má navíc mocného spojence – Sylvu. Vypadá to totiž, že se Sylva opravdu provdá za Štěpána, a tímto propojením vznikne Týně a Jankovi silný nepřítel. Vztah Sylvy a Štěpána je ovšem čistě pragmatický a Sylva si kromě toho dobře spočítá, že Vilda je sice jen Jankův řidič, ale zároveň je i vlastníkem prosperujícího pivovaru. Vildu se proto bude snažit získat zpět. Když se dozví, že v nové Jankově firmě už Vilda není jen řidič, ale dokáže i úspěšně vést obchodní jednání, bude to pro ni dalším impulzem k tomu si ho opět naklonit. 

Lída chce v seriálu Slunečná Týnu zničit
Autor: FTV Prima/ Slunečná Lída chce v seriálu Slunečná Týnu zničit

Kousek štěstí připadne i na Rózu. Tu na statku objeví její dávná láska Milan a Róza bude v sedmém nebi. Ne tak profesor, který si na Rózu tajně myslí. Rózina staronová láska navíc nemá ani potuchy o tom, jakým řemeslem se Róza živila… Trablů s láskou a vztahy si užije i Julča, která se sice začíná pomalu sbližovat s veterinářem Martinem, stále ale není přesvědčena o tom, že je pro ni Martin ten pravý.

Těšit se samozřejmě můžete i na nové příběhy ostatních vašich oblíbených postav, k nimž v nové sezoně přibydou ještě další, jako je Týnina kamarádka z dětství Karolína (Denisa Nesvačilová) nebo Jankův kamarád Lukáš (Vladimír Polívka). Oba dva pořádně zamíchají vztahy na Slunečné!

Nezapomeňte se tedy dívat na exkluzivní předpremiéry Slunečné na Primě už od 17. srpna v 18.10!

I nadále platí, že na premiérové díly Slunečné se můžete těšit vždy v úterý a ve čtvrtek ve 20.15. Startujeme 25. srpna od 20.15 na hlavním kanále Prima 36. dílem.

reklama

reklama