Seriály on-line! Přehrajte si to nej z programu televize Prima od jejího vzniku

Televize Prima slaví 27. narozeniny. Ty nejlepší pořady a seriály, které televize Prima od svého vzniku uvedla, si nyní můžete pustit online na iPrima.cz Užijte si on-line seriálový maraton! Na některé kousky jste možná už zapomněli.
Seriály a telenovely online na iPrima.cz
Seriály a telenovely online na iPrima.cz
achiv FTV Prima

reklama

V archivu iPrima.cz najdete on-line celou řadu top seriálů různých žánrů, z nichž některé si zvykly sledovat i celé rodiny. Nechybí jim vtip, vztahové zápletky ani výrazné herecké obsazení.

Užijte si slunečné léto!

První česká komerční televize letos přichystala netradiční dárek. Všem fanouškům Slunečné nabídne exkluzivní předpremiéry seriálu během prázdnin. Diváci tak mohou na iPrima.cz ve Videopůjčovně sledovat nové epizody o dva měsíce dříve než na televizních obrazovkách. První exkluzivní předpremiérovou epizodu (36. díl) si mohou diváci půjčit od 23. června za 39 Kč na webu iPrima.cz.

Slunečná

Populární seriál si můžete celý přehrát zdarma od samého začátku! Statek na Slunečné je místo, kde rodina Popelkových dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje rodinný penzion a hospodu. Po nečekané smrti otce Popelky se mezi sestrami Týnou a Sylvou rozhoří boj o rodinné dědictví:

Krejzovi

Komediální seriál o jedné rodině, veterinární klinice a místním rádiu. To všechno se vejde do velké rodinné vily v malém městečku. Hlavou celého klanu je svérázný kutil Jan Krejza a otec čtyř dcer v podání Václava Postráneckého, později Oldřicha Navrátila:

Modrý kód

Oblíbený seriál Modrý kód vás přenese na urgentní příjem, kde boj o život začíná! Modrý kód je tím nejopravdovějším seriálem z lékařského prostředí, na jehož přípravě spolupracuje široký tým odborných poradců z řad záchranářů a lékařů.

Ohnivý kuře

Populární seriál s vůní jídla a chutí života. Mladí kuchaři Mike a Burák v něm opouštějí brány vězení a vyrážejí do Janových Lázní, kde Burák zdědil hospodu. Během komických situací se seznamují s obyvateli městečka. Když objeví svoji hospodu, čeká je šok. Co s ruinou? Prvotní nápad je sbalit kufry a zmizet. Jejich rozhodnutí změní nečekané okolnosti:

Cesty domů

Přesně před deseti lety Prima spustila svůj zatím NEJDELŠÍ seriál, který má celkem 357 epizod. Sledujte osudy primáře Saláka, který se bude muset utkat o primariát, ale zároveň se také vypořádat se svým skoro dospělým synem, s nímž jej seznámí jeho bývalá partnerka Linda. I na ni ovšem čekají rány osudu, když se sblíží s místním gaunerem Mikulášem.

Svatby v Benátkách

Seriál Svatby v Benátkách patřil na Primě rovněž k nejoblíbenějším a k létu se skvěle hodí. Přehrajte si celý příběh Olgy s pohádkovým koncem. Příběh o krásné ženě, která měla všechno – děti, úspěšnou firmu, stejně jako podporující rodinu. Jen láska se jí vždy vzdalovala, a pokud se přiblížila, byla velice komplikovaná:

Přístav

Na Svatby v Benátkách volně navazuje seriál Přístav. Děj se zaměřuje na postavu Marka Skály (Martin Dejdar), který chce nalézt ve svém životě klid a změnit svůj život od základu. Marek je bývalý hokejista a i bývalý tělocvikář a se svým kamarádem z dětství Romanem Marešem (Filip Blažek) se rozhodne znovu zprovoznit opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka:

Vinaři

Kultovní komediální seriál o víně a lidech kolem něj, jehož děj je prošpikován nepřeberným množství hlášek i řadou komických situací, jste rovněž milovali.

Velmi křehké vztahy

Legendární sága Rodinná pouta, později Velmi křehké vztahy, byla spuštěna v roce 2004 jako první český „nekonečný“ seriál žánru mýdlové opery. Spletité osudy jedné rodiny se odehrávají na pozadí nemocnice, v níž hlavní hrdinové pracují. Připomeňte si charismatického neurochirurga MUDr. Lukáše Kratochvíla (Viktor Limr), který se rozešel s milenkou Andreou Rubešovou (Dana Morávková), protože nechtěl rozvrátit svou rodinu a ztratit syna. Ale na silvestra potká Ivanu Sýkorovou...

Letiště

Užijte si seriálový život pilotů a letušek fiktivní dopravní společnosti Central Airlines. Vzpomínáte na Annu Šiškovou jako stevardku Annu Holubcovou, Zuzanu Norisovou jako letušku Petru Antlovou, víc krásnou než bystrou, Boba Klepla coby prudšího kapitána Fila či Zuzanu Bydžovskou v roli svědomité dispečerky Terezy, obdivující ostatní, že se nebojí létat?

Telenovely plné lásky, intrik a pohádkových příběhů

Krásná Fatmagul

Tohle je nejúspěšnější turecká telenovela poslední dekády. Celosvětově úspěšná Krásná Fatmagul vypráví příběh, který se dodnes děje. Nezáviděníhodný příběh prosté dívky Fatmagul, který začíná velkým traumatem a končí velkou lásku. Má se provdat za Mustafu, svou dětskou lásku. Je však přinucena vzít si Kerima a nedobrovolně žít život, který jí naplánovali jiní. Dokáže najít štěstí? 

Zasněná láska

Nejpopulárnější telenovela dneška vznikla v Turecku. Když v ní Sanem (Can Yaman) zjistí, že ji rodiče chtějí provdat za jejího neúnavného nápadníka, rozhodne se osamostatnit a najít si práci. Začne pracovat v reklamní agentuře a její sestra doufá, že jí zde nešikovná dívka neudělá ostudu. Ani jedna netuší, že zde Sanem potká svou osudovou lásku...

Dvě tváře lásky

Slavná mexická telenovela, v níž se chudá dívka Paulina stará o těžce nemocnou matku. Netuší přitom, jaké před ní skrývá tajemství. Když se setká se svou bohatou dvojnicí Paolou, která nežije ve šťastném manželství, dostane zvláštní nabídku. Paolu napadne, aby se vyměnily…

Nejsledovanější krimiseriály online:

Polda

On-line jsou všechny tři řady! Komisař Michal Bříza (David Matásek) byl v roce 1995 při zásahu proti ruskojazyčné mafii postřelen do hlavy. Následkem zranění upadl do kómatu, z něhož se probudil po dvaceti letech. V době dotykových telefonů, Facebooku, testů DNA a také všudypřítomných zákazů kouření. V každém díle řeší vždy jeden případ.

Černé vdovy

Renatu, Johanu a Veroniku (hrají je J. Čvančarová, J. Plodková a L. Siposová) spojuje přátelství a firma, kde pracují jejich manželé. A také společná vražda. Chvíli to vypadá, že holky začnou žít svůj sen o novém šťastném životě, ale do cesty se jim staví překážky. Ty předpokládané v podobě vyšetřování důsledného brněnského kriminalisty Olina Nekuly, ale i ty zcela neočekávané.

Temný kraj

Vsaďte na Lukáše Vaculíka v hlavní roli seriálu Temný kraj. Ten se jako vyšetřovatel Petr Kraj, na jehož vlastní rameno neúprosně klepe smrt, vrací do rodného kraje, kde se dějí věci, se kterými si místní policie neví rady. Přehrajte si obě řady!

Případy mezi životem a smrtí nezklamou:

Bosch

Samotářský a nekompromisní detektiv z Los Angeles je souzen z nepřiměřeného policejního zásahu, který skončil smrtí neozbrojeného „civilisty“, kterému Harry Bosch podstrčil zbraň. Pozůstalí po oběti chtějí po Harrym nemalé odškodné. To ho nevyvede z míry a i přes dočasné suspendování z policejního sboru se při víkendové „vyměněné“ směně připlete k místu činu, na kterém jsou nalezeny 25 let staré ostatky týraného dítěte.

V.I.P. vraždy

Máte-li chuť na třaskavou energii mezi mužem a ženou, pusťte si divácky úspěšné V.I.P. vraždy.

Mladý a neklidný detektiv Patrik Děrgel dělá svou práci dobře, zatímco mu do ní neohroženě mluví úspěšná spisovatelka detektivek Soňa Norisová. Seriálu nechybí napětí, ale ani vtipné momenty, vycházející z rozdílných povah hlavních hrdinů.

Pusťte si celé dvě série, kdykoliv dostanete chuť:

Kapitán Exner

Kapitán Exner (Michal Dlouhý) je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

Mordparta

Zkusíte dopadnout zločince s Jiřím Bartoškou jako Colombem v české Mordpartě? Máme pro vás obě řady tohoto oblíbeného seriálu.

Linka

Úspěšná minisérie Linka ukazuje, že na lince 112 pracují také jen lidé, kteří kromě dalších schopností musí umět přesně rozdělit pracovní a soukromý život. Právě na ně totiž spoléhají volající, kteří potřebují pomoci zachránit život, uhasit požár a vyřešit další stovky složitých situací. Denně, každou hodinu, každou minutu.

Aféry

Martin Kříž v roli advokáta Dana Majera hledá pohnutky kdysi se milujících dvojic, které je vedou k rozvodovým tahanicím. Sám však možná bude překvapen zásadními zvraty, jež na něj na konci jeho pátrání mnohdy čekají.

Přehrajte si on-line celý seriál Aféry, inspirovaný skutečnými příběhy manželských dvojic v rozvodových řízeních:

Prima zábava, akce i legendy

Ano, šéfe! a Zdeněk Pohlreich

Před dvanácti lety se šéfkuchař Zdeněk Pohlreich  vydal na vizitu do restaurací a hospod nejen v Česku celkem v sedmi ucelených řadách. Na svých spanilých jízdách se setkal s celou řadou lidí a jejich osudy. V oblíbeném pořadu Ano, šéfe! není nouze o břitký humor okořeněný trefnými hláškami, které svérázného šéfa proslavily.

Jak se staví sen plní sny o bydlení

Každý z nás má svůj tajně vytoužený dům či pokojík, který je plný útulných a krásných věcí. Ne každý však sebere odvahu a naspořené finance, aby si svůj sen splnil… V tu chvíli však přichází na řadu designérský tým televize Prima a sen o bydlení se rázem stává skutečností!

Prostřeno!

Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční, exotická i experimentální! To je už od roku 2010 fenomén televizních obrazovek – zábavná gastronomická show Prostřeno!

Policie v akci

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Akce, která vás v televizi také hodně baví.

Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manželi a podezření z trestných činů. Některé případy mohou sloužit jako varování, jiné příběhy vyvolávají úsměv.

Sledujte Policii v akci kdykoliv on-line:

Z místa činu

Tento pořad vás nechánakouknout  do pozadí vyšetřování. Jak postupují kriminalisté během řešení konkrétních případů, jak probíhají výslechy klíčových postav? Rekonstrukce případů, emoce, napětí i rozuzlení – to vše v jediném pořadu: 

Ještě více seriálů, pořadů  a filmů s možností sledování on-line?

Vyberte si podle žánru a přehrajte si on-line ve videoarchivu iPrima.cz. Zdarma si již lze pustit 720 titulů a dalších 225 můžete za poplatek a bez reklam zhlédnout ve Videopůjčovně. Vyberte si: 

reklama

reklama