Seznamte se s Karlem Kramperem. Je to žárlivec!

Karel Kramper je manžel Zdeničky Kramperové, usměvavé zdravotní sestry Petra Vymeše. Poprvé se v seriálu Krejzovi objeví ve čtvrtek večer a hned ztropí žárlivou scénu.
Karel Kramper
Karel Kramper
Produkce

reklama

Zdenička Kramperová je anděl v rouše zdravotnickém. Petra Vymeše dokáže ochránit před „nálety“ jeho matky, která se synovi snaží stůj co stůj po rozvodu s Aničkou dohodit novou partnerku, stejně jako před nepříjemnými páníčky jeho pacientů.

Karel Kramper konečně v Krejzových

Manžel Zdeničky je ale tak trochu paní Colombová, respektive byl. Ve čtvrteční epizodě Krejzových se totiž ukáže v celé parádě. Je to totiž pořádný žárlivec, který svoji ženu miluje nadevše a všude vidí její potenciální amanty. Třeba i ve veterinární ordinaci!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Krejzovi (7): Karel od Zdeničky

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz!

Jenže je to skutečně s jeho žárlivostí tak horké, nebo podobnými scénami spíš něco sledujte? To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

reklama

reklama